سه شنبه 13 خرداد 1399

دومین جشنواره «گوینده شو» آغاز به کار کرد

دومین جشنواره گوینده شو
    -     کد خبر: 10830
    -     تاريخ انتشار : 1399/1/12|23:36
دومین دوره جشنواره «گوینده شو» از امروز ۱۲ فروردین آغاز می‌شود و تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه فرصت برای ارسال آثار وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، انتشارت سوره مهر سال گذشته و در روزهای نمایشگاه کتاب جشنواره‌ «گوینده شو» را با هدف معرفی و شناسایی علاقه‌مندان به گویندگی کتاب صوتی از چهارم تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه برگزار کرد که با استقبال خوب مخاطبان خود مواجه شد. امروز نیز انتشارات سوره مهر دومین جشنواره «گوینده شو» را با تغییراتی جدید در روند جشنواره آغاز کرد.

بر اساس این گزارش، «گوینده شو۲» از امروز ۱۲ فروردین‌ماه ۹۹ آغاز می‌شود و علاقه‌مندان تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه برای ارسال آثار خود فرصت دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از روند برپایی جشنواره، آشنایی با داوران و شرکت در مسابقه به صفحه اینستاگرام سوره مهر الکترونیک به آدرس ebook.sooremehr@ مراجعه کنید.

این جشنواره بستری مناسب برای همه کسانی است که علاقه‌مند به گویندگی کتاب صوتی هستند و می‌خواهند به طور حرفه‌ای وارد عرصه اجرا و گویندگی شوند. منتظر آثار ارسالی شما هستیم و برای همکاری با شما لحظه‌شماری می‌کنیم.

پیش از این انتشارات سوره مهر جشنواره «گوینده شو» را با هدف معرفی و شناسایی علاقه‌مندان به گویندگی کتاب صوتی از چهارم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ برگزار کرد.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود به این جشنواره تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۹۹ فرصت دارند.

انتهای پیام/
 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال