سه شنبه 4 آذر 1399
در پی درگذشت پدر نصرالله قادری؛

مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری پیام تسلیت داد

نصرالله قادری
    -     کد خبر: 10797
    -     تاريخ انتشار : 1398/12/26|12:11
کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری درگذشت پدر نصرالله قادری را طی پیامی تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری درگذشت پدر نصرالله قادری را طی پیامی تسلیت گفت.

متن این پیام چنین است:

«ملت و انقلاب اسلامی ایران شکوهمندی و عزت امروز خود را مدیون فرزندانی است که در عرصه‌های گوناگون نبرد برای آبادانی و پیشرفت کشور مبارزه کرده‌ و می‌کنند. فرزندانی که پرورش یافته پدرانی دلسوز و فداکار هستند. بی‌شک نصرالله قادری فرزند پدری قهرمان است که با مهر و جانفشانی پدرانه‌اش وی را برای خدمت به ایران تربیت کرده است. چرا که رد پای نصرالله قادری را نه تنها در نبرد فرهنگی و هنری امروز، بلکه همراهی‌هایش با سید اهل قلم یعنی شهید آوینی در راستای ثبت رشادت‌های شهدای دفاع مقدس را نیز دیده‌ایم. قادری با قلم روان و جذاب، تخصص و خلاقیت‌هایش تا کنون اقدامات و آثار به یادماندنی در خدمت به فرهنگ و هنر انقلاب و دفاع مقدس کرده است. نمی‌توان نقش خردمندانه و مدبرانه پدر وی را در تحقق دستاوردهای قادری برای فرهنگ و هنر کشور منکر شد. افسوس و اندوه بسیار که این پدر مهربان دیگر در میان ما نیست.

بی‌تردید درگذشت پدر این هنرمند عزیز و پر تلاش تئاتر و ادبیات نمایشی کشور برای هنرمندان و دوست‌داران نصرالله قادری دردناک و غمبار است. مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در گذشت پدر مومن، معتقد، زحمتکش و مردم‌مدار نصرالله قادری عزیز را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت می‌گوید. رحمت خدا بر او و جایش در بهشت برین باد.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال