یکشنبه 15 تیر 1399

پوسترهای کرونایی؛ ارمغان حوزه هنری مازندران

پوسترهای کرونایی مازندران
    -     کد خبر: 10792
    -     تاريخ انتشار : 1398/12/25|16:15
سرویس : استانها
واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران از تولید پوسترهایی با هدف پیوستن به پویش «در خانه بمانیم» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علیرضا پاکبین معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران عنوان کرد: این حرکت به منظور تشویق خانواده‌ها جهت ماندن در خانه و جلوگیری از شیوع  ویروس کرونا و کنترل هرچه بهتر آن صورت گرفت.

وی ادامه داد: از آنجایی که استان مازندران به دلیل حضور مسافران از نقاط آسیب‌پذیر کشور است و از این رو متاسفانه آمار شیوع بیماری کرونا تاکنون قابل توجه بوده است، حوزه هنری استان تلاش کرده با شکل دادن کارگروه تولیدات فرهنگی هنری و استفاده از ظرفیت‌های مختلف خود در واحدهای هنرهای تجسمی، آفرینش‌های ادبی، موسیقی، هنرهای تصویری و... با همکاری روابط عمومی این مرکز همراه با سایر اقشار جامعه به کنترل هرچه سریع این مهمان ناخوانده در استان و کشور بپردازد.

پاکبین با ذکر این نکته که تاکنون چند پوستر با اشاره به ضرب‌المثل معروف «هیچ جا خونه آدم نمیشه» برای ارائه در فضای مجازی آماده شده گفت: آثار دیگری نیز از سایر رشته‌ها به‌زودی در اختیار کاربران شبکه‌های اجتماعی و فعالان پویش در خانه بمانیم قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است حوزه هنری مازندران این آمادگی را دارد که آثار هنرمندان با موضوع «ویروس کرونا» و یا پویش «در خانه بمانیم» را در بسترهای موجود خود در فضای مجازی منتشر کند.

علاقه‌مندان در صورت تمایل می‌توانند با شماره 33365870 (معاونت فرهنگی هنری) تماس بگیرند.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال