دوشنبه 31 شهریور 1399

برگزاری جلسات خانه رمان همدان به صورت مجازی

جلسه رمان مجازی
    -     کد خبر: 10791
    -     تاريخ انتشار : 1398/12/25|16:14
سرویس : استانها
به همت دفتر آفرینش‌های ادبی حوزه هنری همدان، آخرین جلسه خانه رمان همدان در سال جاری روز دوشنبه ۲۶ اسفندماه در فضای مجازی و به صورت ویدیو کنفرانس برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری استان همدان با بیان اینکه نویسندگان همدانی همواره ثابت کرده‌اند که داستان‌نویسی برای آنان امری جدی و مهم است، گفت: ما نویسنده‌ایم و کسب و کارمان نوشتن است و خواندن. ما در همدان زندگی می‌کنیم، شهری بااصالت باستانی و مردمانی فرهیخته و مقاوم.

تیمور آقامحمدی به سابقه خانه رمان همدان اشاره کرد و گفت: از شهریور ۱۳۹۳ تاکنون به صورت هفتگی و بدون وقفه جلسات تخصصی رمان‌نویسی برگزار کرده‌ایم و اعضای آن از بهترین نویسندگان استان و کشور به‌شمار می‌روند و تاکنون در زمینه انتشار کتاب و حضور در جشنواره‌های معتبر ادبی، موفقیت‌های چشمگیری کسب کرده‌اند.

وی با اشاره به این‌که اتفاقات ناگوار تنها می‌توانند وقفه‌ای کوتاه در زندگی بیاندازند اما نمی‌توانند مانع از ادامه آن شوند، افزود: بیماری همه‌گیر «کرونا» باعث تعطیلی برنامه‌های فرهنگی شده، اما نمی‌تواند میان هنرمندان جدایی بیفکند؛ لذا تصمیم گرفتیم از این پس خانه رمان همدان جلسات تخصصی‌اش را به همان شکل سابق و با حضور همه اعضا برگزار کنیم اما به صورت مجازی و در قالب ویدیو کنفرانس.

در پایان مدرس خانه رمان همدان استمرار و تنوع برنامه‌ریزی را از مؤلفه‌های مهم موفقیت برنامه‌های فرهنگی برشمرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال