چهارشنبه 22 مرداد 1399

درخشش گروه سرود «آوای باران» شهرکرد در جشنواره‌های ملی

گروه سرود آوای باران
    -     کد خبر: 10783
    -     تاريخ انتشار : 1398/12/24|12:38
سرویس : استانها
گروه سرود «آوای باران» شهرکرد به سرپرستی مرتضی کیانی هرچگانی در جشنواره‌های ملی «آواها و نواهای ایثار» و «پلیس تراز انقلاب» مقام نخست را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد موسیقی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: گروه سرود «آوای باران» به سرپرستی مرتضی کیانی هرچگانی و موسسه فرهنگی و هنری افق آوای جهانبین از گروه‌های جوان و موفق سرود استان است که تاکنون آثار زیادی را تولید کرده و در جشنواره‌های مختلف هنری خوش درخشیده است.

امیر بنی‌طالبی افزود: این گروه سرود در جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار که به همت اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شده بود توانست مقام برگزیده گروه سرود را از آن خود کند.

وی گفت: کسب مقام اول در جشنواره ملی «پلیس ترازِ انقلاب» از دیگر افتخارات این گروه سرود است که در هفته‌های اخیر به دست آورده است.

مسئول واحد موسیقی حوزه هنری افزود: نخستین جشنواره ملی پلیس با محوریت رفتار حکیمانه پلیس با مردم و در قالب پوستر، عکس، نقاشی، فیلم کوتاه، پویانمایی، خاطره، شعر و سرود و مقاله برگزار شده است.

بنی‌طالبی اظهار داشت: سرود «رنگین کمان» با موضوع (اتحاد اقوام، خلیج همیشه فارس، میهن سرفراز) تولید این گروه سرود نیز از سوی دفتر موسیقی و سرود صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران جهت پخش و ارائه در شبکه‌های ملی و استانی پذیرش و ثبت شده و به زودی از شبکه‌های ملی و استانی پخش خواهد شد.

این گروه سرود با حوزه هنری استان همکاری داشته و در آینده نزدیک آلبوم سرودی از تولیدات آنها منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال