سه شنبه 4 آذر 1399
تا ۱۵ فروردین ۹۹ ؛

جشنواره شعر و داستان انقلاب تمدید شد

جشنواره شعر و داستان انقلاب
    -     کد خبر: 10689
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/29|12:49
با توجه به تعویق زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب به خرداد ماه سال آینده، مهلت ارسال اثر به این رویداد ادبی ملی تا ۱۵ فروردین‌ماه ۹۹ تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، دبیرخانه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب با اعلام خبر تمدید مهلت ارسال اثر به این رویداد تا ۱۵ فروردین‌ماه ۹۹، از علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره درخواست کرد تا آثار خود را با توجه به ضوابط و مقررات اعلام شده در فراخوان ارسال کنند.

مهلت ارسال اثر به این جشنواره پیش از این ۳۰ بهمن‌ماه اعلام شده بود.

این رویداد در بخش شعر با موضوعات «عدالت و انسانیت»، «وحدت امت اسلامی»، «رفعت ملی»، «اخلاق و معارف دین»، «گفتمان انقلاب اسلامی» و «مقاومت» به صورت مجموعه شعر و کتاب و تک اثر در قالب‌های سنتی، نو و نیمایی، کودک و نوجوان پذیرای آثار شاعران است.

همچنین در بخش داستان شامل موضوعاتی نظیر مسائل و رویدادهای سال‌های قبل و روزهای پیروزی انقلاب و پس از آن تا امروز، دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی، نقش و جایگاه انقلاب اسلامی در رهبری، وحدت، انسجام ملی و همراهی با جریان‌های استکبارستیز جهان با تأکید بر هویت اسلامی و مقاومت در قالب‌های رمان و داستان کوتاه بزرگسال و کودک و نوجوان است.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند جزئیات فراخوان را در سایت سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir دنبال کنند یا با شماره دبیرخانه 84172204-021 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال