دوشنبه 20 مرداد 1399
با موضوع « نقد تئاتر، تئاتر نقدپذیر: بررسی گسست انتقادی در فضای تئاتر امروز کشور»؛

سومین نشست «مکث و درنگ» برپا می‌‌شود

سومین نشست «مکث و درنگ» از سلسله نشست‌های آسیب شناسی تئاتر کشور با موضوع « نقد تئاتر،تئاتر نقد پذیر: بررسی گسست انتقادی در فضای تئاتر امروز کشور»
    -     کد خبر: 10646
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/23|10:05
سومین نشست «مکث و درنگ» از سلسله نشست‌های آسیب‌شناسی تئاتر کشور با حضور رامتین شهبازی و عرفان ناظر برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این نشست‌ها از سوی دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری با همکاری گروه نمایش دانشگاه سوره و با مدیریت اجرایی سینا ییلاق‌بیگی برگزار می‌شود.

سومین نشست «مکث و درنگ» از سلسله نشست‌های آسیب شناسی تئاتر کشور با موضوع «نقد تئاتر، تئاتر نقدپذیر: بررسی گسست انتقادی در فضای تئاتر امروز کشور» یکشنبه 27 بهمن‌ماه ساعت 17 در سالن استاد اکبر رادی دانشگاه سوره به نشانی خیابان آزادی، بین خیابان خوش و آذربایجان برپا می‌شود.

کوروش سلیمانی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما مجری کارشناس سومین نشست «مکث و درنگ» و رامتین شهبازی و عرفان ناظر اساتید مدعو به این نشست هستند که قرار است به «بررسی گسست انتقادی در فضای تئاتر امروز کشور» بپردازند.

گفتنی است، اولین نشست از این سلسله نشست‌های آسیب شناسی تئاتر کشور «مکث و درنگ» با موضوع «ضرورت و آموزش تئاتر از مقطع ابتدایی به دانش‌آموزان به مثابه یک نیاز جدی» و با حضور بهروز غریب‌پور و منوچهر اکبرلو برپا شد. همچنین دومین نشست «مکث و درنگ» با عنوان کلی «مکث و درنگ: سلسله‌نشست‌های آسیب‌شناسی تئاتر کشور» و با عنوان اختصاصی «بررسی جایگاه نظریه و پیامدهای ناشی از فقدان آن در تئاتر معاصر ایران» با حضور قطب‌الدین صادقی و سعید اسدی برپا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال