شنبه 10 اسفند 1398
معاون سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

گام دوم انقلاب، زمینه‌ساز ترویج اسلام ناب در جامعه است

حجت الاسلام حزیراوی
    -     کد خبر: 10639
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/21|15:41
سرویس : استانها
حجت‌الاسلام حزیراوی معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: گام دوم انقلاب، زمینه پیاده‌سازی اسلام ناب محمدی را در همه اجزای زندگی بشر فراهم می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، همایش «گام دوم انقلاب اسلامی، مقاومت جهانی» روز شنبه 19 بهمن‌ماه با حضور حجت‌الاسلام روح‌الله حزیراوی معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی و مسئولین استانی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

حجت‌الاسلام حزیراوی در این همایش گفت: گام دوم انقلاب با حرکت جهانی مقاومت ارتباط مستقیمی دارد که در این میان وجود نفس زکیه و تربیت شخصیت‌های متعالی در مکتب انقلاب، امت را به سمت ظهور هدایت می‌کند.

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی افزود: رهبر ما مجاهد است و طبیعتا برای پیمودن مسیر گام دوم انقلاب و دستیابی به اهداف والای این امر مهم، باید جهادی عمل کرد. در حقیقت مادران ما باید فرزندان جهادی همانند شهدای انقلاب و دفاع مقدس و شهید مقاومت شهید سردار سلیمانی تربیت کنند.

حزیراوی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب، تأکید بر تزریق اسلام عاشورایی در جامعه دارند و این امر را در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرده و اسلامی را که امام خمینی(ره) تبیین کردند را مورد توجه قرار دادند.

وی در ادامه پدیده مهم مدافعان حرم را مهمترین بشارت پیروزی در جنگ نرم در کلام رهبری اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری با بیان سه دلیل مهم، بشارت پیروزی در جنگ نرم را اعلام کردند که پدیده مدافعان حرم و حضور جوانان دهه هفتادی در این راه مقدس، پدیده اعتکاف و حضور گسترده اقشار مختلف مردم و بحث انسان‌سازی و تحول روحی در مساجد کشور و نیز پدیده پیاده‌روی اربعین حسینی از عوامل مهم در پیروزی در جنگ نرم است تا تمام معادلات دشمن را در تهاجم فرهنگی به هم ریخته و ما را پیروز میدان در جبهه مبارزه علیه افکار و عقاید دینی کند.

حزیراوی به مسئله مهم انتخابات نیز اشاره کرده و یادآور شد: ما در عصر کنونی حتی یک قدم نباید از ارزش‌های انقلاب کوتاه بیاییم و باید همواره در صحنه باشیم. تمام ابعاد جامعه اعم از اقتصادی، فرهنگی، سیاست، امنیت و… در گرو انتخابات است که اگر به درستی اجرا شود بقیه موارد نیز به درستی پیش خواهند رفت.

گفتنی است همایش «گام دوم انقلاب اسلامی، مقاومت جهانی» به مناسبت دهه مبارک فجر به همت و مشارکت دستگاه‌های فرهنگی استان از جمله حوزه هنری استان اردبیل در سالن ولایت سپاه اردبیل برگزار شد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال