شنبه 10 اسفند 1398

برگزاری محفل خاطره انقلاب در اردبیل

محفل خاطره اردبیل
    -     کد خبر: 10637
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/21|15:42
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری استان اردبیل محفل خاطره انقلاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، واحد ادبیات پایداری حوزه هنری اردبیل روز یکشنبه 20 بهمن‌ماه محفل خاطره انقلاب را با حضور امیر رجبی رئیس حوزه هنری استان، رضا عبدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان، دانشجویان و علاقه‌مندان به انقلاب در سالن همایش دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل برگزار کرد.

رضا عبدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان در این محفل گفت: انقلاب زمانی اتفاق افتاد که امپریالیسم در دنیا بیداد می‌کرد و تصمیم برای سرنوشت همه کشورها توسط سفارت خانه‌های کشورهای دیکتاتور گرفته می‌شد. هر کسی و یا هر حکومتی می‌خواست استقلال داشته باشد و روی پای خود بایستد، آمریکا و دیگر کشورهای قدرتمند در برابرش می‌ایستادند و در واقع عزت و استقلال هر کشوری برای استکبار خط قرمز بود.

عبدی افزود: مردم ایران در برابر ذلت دوام نمی‌آورند. زیرا پیرو و ادامه‌دهنده راه و مکتب امام حسین(ع) هستند. امام خمینی(ره) در برابر ظالم ایستاد، چون عزت و شرف برای مردم ما مهم است. انسان‌هایی به حرکت حضرت امام پیوستند که از نظر اقتصادی در رفاه کامل بودند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران دنیا را تکان داد زیرا پرچم عزت را برافراشت و خواهش من از همه دانشجویان دانشگاه و دیگر اعضای حاضر در این محفل این است که هیچ چیزی باعث نشود که ما از آرمان‌های انقلاب دست بکشیم.

در ادامه حجت‌الاسلام کریمی و ابراهیم روشنی به بیان خاطرات خود از دوران انقلاب پرداختند.

گفتنی است محفل خاطره انقلاب به همت حوزه هنری استان و همکاری دانشگاه فرهنگیان استان و اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل برگزار شد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال