شنبه 16 فروردین 1399

ناظری: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز عشق به شهادت بود

حجت الله ناظری
    -     کد خبر: 10594
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/19|12:35
سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان در مراسم اهدای سه جایزه ویژه نخستین رویداد تولید انیمیشن با موضوع زندگی شهید قاسم سلیمانی گفت: شخصیت شهید سلیمانی فرصت درخشان صدور انقلاب اسلامی به جهانیان است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حجت الله ناظری در این مراسم گفت: هیچ جامعه ای از نو ساخته نخواهد شد مگر آنکه افراد آن جامعه خود بار دیگر خود را در تراز جامعه آرمانی بیافرینند؛ آفرینشی متوازن و همه جانبه که عشق به شهادت یکی از ارکان چنین آفرینشی است.

وی افزود: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز عشق به شهادت بود که در دل و جان مردم و جوانان این مرز و بوم رخنه کرد.

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان ادامه داد: شخصیت حاج قاسم سلیمانی، و قهرمانی‌ها و رشادت‌های او، فرصت درخشان صدور انقلاب اسلامی به جهانیان است.

ناظری گفت: نخستین رویداد تولید انیمیشن که با محوریت زندگی و سیره اخلاقی شهید عزیزمان سپهبد قاسم سلیمانی و با حضور هنرمندان ۱۵ استان کشور و شرکت ۹۴ انیمیشن‌ساز در قالب ۲۵ تیم برگزار شد، فرصتی عملی در این خصوص بود، لذا حوزه هنری کودک و نوجوان با همکاری دبیر محترم جشنواره، نسبت به طراحی سه جایزه ویژه در این رویداد اقدام کرد.

وی با اشاره به این سه جایزه گفت: این جوایز شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی در سه بخش جوان‌ترین شرکت کننده، بهترین دستاورد هنری و بهترین دستاورد فنی روز گذشته ۱۸ بهمن‌ماه و در مراسم اختتامیه اهدا شد.

گفتنی است در روز اختتامیه این رویداد، هانیه محمدرضایی به عنوان جوان‌ترین شرکت‌کننده حائز دریافت جایزه شد و همچنین در دو حوزه جایزه بهترین دستاورد فنی و بهترین دستاورد هنری به ترتیب به اثر عقیق از گروه لاجورد و اثر مسیر از گروه سجا تعلق گرفت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال