پنج شنبه 8 اسفند 1398

کارگاه نقاشی «امام آمد» برگزار شد

کارگاه نقاشی امام آمد
    -     کد خبر: 10574
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/16|12:25
کارگاه نقاشی «امام آمد» به پاس بزرگداشت دهه فجر و به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ماندانا سپاسی کارشناس هنری حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به برگزاری این کارگاه گفت: این کارگاه نقاشی یک روزه با هدف آموزش تکنیک‌های خلاقانه و به پاس بزرگداشت دهه فجر در دبستان «وارثان نور» تهران برگزار شد.

این استاد دانشگاه با بیان این مطلب که این کارگاه دومین سال متوالی است که در ایام دهه مبارک فجر برگزار می‌شود، افزود: در این کارگاه که روز سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه برگزار شد، مربیان منتخب در زمینه نقاشی و تصویرسازی به صورت تخصصی و با آگاهی و درک درست از دنیای کودک و هنر مشارکت داشتند و علاوه بر نقاشی، کشف استعدادهای کودکان نیز مورد توجه ویژه قرار گرفت.

وی تاکید کرد: با حضور این هنرمندان، می‌توان شاهد بروز خلاقیت و شکوفایی استعدادهای کودکان و نوجوانان در مسیر صحیح هنر باشیم و با اجرای این نوع کارگاه‌ها در ارتقاء نقاشی کودکان به سمت هنر متعهد و اهداف مطلوب گام موثر برداریم.

سپاسی در ادامه گفت: خلاقیت در هنر کودک و نوجوان، آموزش‌های استاندارد برای رشد کودکان، آموزش رنگ آمیزی، استفاده از ابزار برای تصویرسازی و توجه به کار گروهی از جمله موضوعاتی است که در این کارگاه یک روزه به آن پرداخته شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال