پنج شنبه 14 فروردین 1399

نمایشگاه عکس طبیعت آثار مائده الله‌مرادی در سنندج برپا می‌شود

نمایشگاه عکس طبیعت  آثار مائده اللهمرادی
    -     کد خبر: 1057
    -     تاريخ انتشار : 1396/4/11|15:00
سرویس : استانها
نمایشگاهی از آثار مائده الله‌مرادی، از هنرمندان عکاس کردستانی، با موضوع طبیعت و با حمایت حوزه هنری استان کردستان از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۷ تیرماه ۹۶ در محل گالری سوره سنندج درمعرض دید علاقه مندان قرارمی گیرد .

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نخستین نمایشگاه عکاسی با موضوع طبعیت آثار هنرمند، مائده الله‌مرادی با حمایت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ساعت 17 روز یک‌شنبه 11 تیرماه 96 طی مراسم افتتاحیه‌ای در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج به مدت یک هفته  آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

در این نمایشگاه 40 اثر با موضوع طبیعت آثار این هنرمند جوان در معرض نمایش قرار گرفته و علاقه مندان می‌توانند در زمان برپایی همه روزه از ساعت 17 الی21 با مراجعه به گالری سوره واقع در طبقه اول پردیس سینمایی بهمن سنندج از این آثار دیدن کنند. 

مائده الله‌مرادي دانشجوي ترم ٧ مهندسي شهرسازي در دانشكده هنر و معماري دانشگاه كردستان مشغول به تحصيل هستند. وی فعاليت هاي هنري ام را از دوران ١٤سالگي با نقاشي شروع نموده و حدود دو سال است كه به صورت جدی به عکاسی مشغول هستند. این جوان هنرمند همواره هنر را جزئی از وجود خود دانسته‌اند و قصد دارند به صورت حرفه اي رشته هاي هنري عکاسی و نقاشی را  ادامه بدهند.

برچسب‌ها

طبیعت

عکس

نمایشگاه

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال