دوشنبه 16 تیر 1399

فراخوان دومین مسابقه نقاشی «یک خاطره، یک تصویر» منتشر شد

فراخوان دومین مسابقه نقاشی «یک خاطره، یک تصویر»
    -     کد خبر: 10535
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/13|13:56
سرویس : استانها
مدیر حوزه هنری دفتر دزفول از انتشار فراخوان دومین مسابقه نقاشی «یک خاطره، یک تصویر» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علیرضا مهدویان‌پور عنوان کرد: فراخوان دومین مسابقه نقاشی «یک خاطره، یک تصویر» به مناسبت چهل و یکمین ساگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی منتشر شد.

وی با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه نقاشی «یک خاطره، یک تصویر» افزود: این مسابقه ویژه گروه سنی ۷ تا ۱۵ سال است و کودکان و نوجوانان علاقه‌مند‌ می‌توانند بهترین خاطرات بزرگ‌تر‌های خود را که از دوران انقلاب اسلامی شنیده‌اند نقاشی کنند.

مهدویان‌پور تکنیک نقاشی در این مسابقه را آزاد اعلام کرد و افزود: کودکان و نوجوانان در کشیدن نقاشی‌های خود می‌توانند از تمامی ابزار نقاشی همچون مداد رنگی، گواش، پاستل، آبرنگ و ... استفاده کنند.

مدیر حوزه هنری دفتر دزفول با اشاره به این‌که اندازه آثار نقاشی جهت شرکت در این مسابقه باید اندازه‌ a۳ باشد تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌بایست آثار خود را تا تاریخ ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ به آدرس دبیرخانه این مسابقه در دزفول، کوی آزادگان، بلوار مبارز، نبش خیابان پاسدار، مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره یک دزفول ارسال و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 42447065 تماس بگیرند.

گفتنی است، دومین مسابقه نقاشی «یک خاطره، یک تصویر» با همکاری مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک دزفول برگزار خواهد شد و به ۱۲ برگزیده این مسابقه هم‌زمان با برگزاری جشن‌های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جوایز ارزنده اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال