یکشنبه 30 شهریور 1399

فراخوان سی‌ویکمین جشنواره‌ سالانه ادبی حوزه هنری استان همدان

 سی‌ویکمین جشنواره‌ سالانه ادبی حوزه هنری  همدان
    -     کد خبر: 10498
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/8|14:02
سرویس : استانها
سی‌ویکمین جشنواره‌ سالانه ادبی حوزه هنری استان همدان از بهمن‌ماه امسال در دو بخش آزاد و ویژه کار خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد حوزه هنری استان همدان عنوان کرد: با توجه به شهادت جانسوز فرمانده رشید سپاه قدس انقلاب اسلامی در ۱۳ دی‌ماه سال جاری، موضوع ویژه این فراخوان شامل «شعر و داستان» با محوریت «شهید سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی و مقاومت اسلامی» است.

مریم زندی با اشاره به بخش شعر و داستان سی‌ویکمین جشنواره‌ سالانه ادبی حوزه هنری استان همدان افزود: بخش شعر شامل شعرهای کلاسیک، سپید، کودک و نوجوان و بخش داستان شامل بزرگسال، کودک و نوجوان می‌شود که تعداد آثار مورد پذیرش در بخش شعر حداکثر ۵ اثر و داستان حداکثر ۳ اثر تعیین شده است.

وی زمان ارسال آثار را تا ۱۵ اسفندماه امسال اعلام کرد و گفت: جوایز در بخش ویژه ۵ میلیون ریال، در بخش آزاد برگزیده ۴ میلیون ریال و تقدیری ۳ میلیون ریال است که در هفته هنر انقلاب از منتخبین تجلیل می‌شود.

زندی با بیان اینکه جشن سالانه شرایط سنی ندارد و کلیه شاعران و نویسندگان استان همدان می ‌توانند در این مسابقه شرکت کنند تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را با ذکر نام و نام خانوادگی و شماره تماس به دفتر آفرینش‌‌های ادبی حوزه هنری استان همدان واقع در خیابان شریعتی، روبه‌روی بانک صادرات مرکزی، بن‌بست زرین تحویل دهند یا به ایمیل info@arthamadan.ir (با ذکر عنوان جشنواره سالانه‌ ادبی ۹۸) ارسال کنند.

گفتنی است دبیرخانه مجاز به استفاده از آثار ارسالی در کتاب، مجله، فضای مجازی و... است.

انتهای پیام/


 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال