شنبه 16 فروردین 1399

اهدای کتاب و لوازم فرهنگی به کودکان سیل‌زده سیستان و بلوچستان

اهدای لوازم التحریر
    -     کد خبر: 10490
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/7|14:59
حوزه هنری کودک و نوجوان، کتاب، لوازم‌التحریر و بسته‌های فرهنگی به کودکان و نوجوانان دانش‌آموز مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان اهدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، «پیک دوستی» شامل کتاب و نوشت‌افزاری است که حوزه هنری کودک و نوجوان بنا به رسالت اجتماعی- فرهنگی خود و با هدف همراهی و هم‌نوایی با کودکان مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به این استان ارسال می‌کند.

بنابراین گزارش، اقلام فرهنگی مانند کتاب، لوازم بازی و نوشت‌افزار تاب آوری اجتماعی را برای کودکان و نوجوان مناطق سیل‌زده افزایش می‌دهد، لذا اهدای کتاب می‌تواند در خروج از بحران و بازیابی روحیه کودکان و نوجوانان بسیار مثمر ثمر باشد.

همچنین تلاش حوزه هنری کودک و نوجوان این است تا با مشارکت با دیگر سازمان‌ها و نهادها، نسبت به افزایش برنامه‌های مفرح و متنوع ویژه این گروه سنی خاص در راستای تحقق عدالت اجتماعی متمرکز شود.

گفتنی است «طوطی نامه»، «مردی برای همیشه»، «سفر به آن سوی دریاها»، «قصه نامه کارد و استخوان»، «لحظه‌های ساکت پیاده‌رو»، «در دلم کبوتری است»، «من عروسک گلهانم» و... تعدادی از کتاب‌های حوزه هنری کودک و نوجوان است که در طرح پیک دوستی به کودکان سیستان و بلوچستان اهدا می‌شود.

انتهای پیام/
 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال