شنبه 16 فروردین 1399
به همت حوزه هنری کودک و نوجوان؛

نوجوانان اولین کارگردانی خود را تجربه می‌کنند

بهنام بهادری، مسئول واحد سینمایی حوزه هنری کودک و نوجوان
    -     کد خبر: 10474
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/6|11:11
نوجوانان در حوزه هنری کودک و نوجوان، ۴ مستند و انیمیشن با موضوع اخلاق و خانواده تولید می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، بهنام بهادری مسئول واحد سینمایی حوزه هنری کودک و نوجوان عنوان کرد: واحد سینمایی حوزه هنری کودک و نوجوان پیش تولید 2 مستند و 2 فیلم انیمیشن را آغاز کرده است.

بهادری با اشاره به ویژگی‌های این 4 فیلم گفت: مهم‌ترین ویژگی این فیلم‌ها این است که نوجوانان پشت دوربین قرار می‌گیرند و کارگردانی فیلم‌ها با آنهاست.

وی توضیح داد: این 4 نوجوان، دانش آموزان منتخب کارگاه‌های فیلم‌نامه‌نویسی کارتی هستند که قرار است با موضوع اخلاق و خانواده به تولید اثر بپردازند.

مسئول واحد سینمایی حوزه هنری کودک و نوجوان افزود: فیلم‌نامه‌نویسی کارتی شیوه جدیدی از فیلم‌نامه‌نویسی است که اولین بار در ایران تجربه می‌شود و پیش از این به همت حوزه هنری کودک و نوجوان در برخی مدارس و هنرستان‌های سطح تهران نیز برگزار شده بود.

بهادری گفت: در این کارگاه‌ها، نوجوانان علاقه‌مند و استعدادهای ویژه شناسایی شدند و این 4 دانش‌آموز منتخب، برگزیده همین کارگاه‌ها هستند.

وی ادامه داد: طرح‌های اولیه نیز تولید همین کارگاه‌های فیلم‌نامه‌نویسی کارتی است که توسط هنرمندان حوزه هنری کودک و نوجوان پرداخت و به فیلم‌نامه تبدیل شده است.

مسئول واحد سینمایی حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به آغاز ساخت این 4 فیلم گفت: در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار داریم و به زودی تولید دو مستند 15 دقیقه ای و دو انیمیشن یک دقیقه ای آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/
 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال