سه شنبه 17 تیر 1399
در تماشاخانه مهر حوزه هنری و با حضور سعید داخ؛

حسین پارسایی به مناسبت ایام فاطمیه «بانوی آب و آئینه‌» را بازخوانی می‌کند

بانوی آب و آئینه
    -     کد خبر: 10459
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/5|12:21
مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری همزمان با ایام سوگواری فاطمیه نمایشنامه‌خوانی «بانوی آب و آئینه‌» را به کارگردانی حسین پارسایی برپا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) نمایشنامه «بانوی آب و آئینه‌» به کارگردانی حسین پارسایی بازخوانی می‌شود.

مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری همزمان با ایام سوگواری فاطمیه نمایشنامه‌خوانی «بانوی آب و آئینه‌» را به کارگردانی حسین پارسایی برپا می‌کند. این نمایشنامه‌خوانی با حضور سعید داخ و همراهی گروهی از هنرمندان جوان ۷ تا ۹ بهمن‌ماه ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری برپا می‌شود.

میثم احمدی موسیقی، پوریا خادم آهنگسازی و نوازندگی دو قطعه سمفونیک کرال و حسام نورانی جلوه‌های بصری این اثر را بر عهده دارد. همچنین نسیم شجاعی، محمد ریاضت، شقایق کفیلی، سیما پورسید، فاطمه سلیمانی، نغمه رضایی، محسن شفیعی، و محمد رضا خلج در این نمایشنامه‌خوانی همکاری دارند.

«بانوی آب و آئینه» که شرحی شاعرانه از زندگانی بانوی بزرگوار اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) است، پیش از این در اردیبهشت سال ۱۳۹۱ با حضور دانیال حکیمی و رویا نونهالی به کارگردانی حسین پارسایی در تالار اندیشه روی صحنه رفته است.

گفتنی است، نمایشنامه‌خوانی «بانوی آب و آئینه‌» به کارگردانی حسین پارسایی و با حضور سعید داخ ۷ تا ۹ بهمن‌ماه ساعت ۱۸ در تماشاخانه مهر حوزه هنری میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال