پنج شنبه 6 آذر 1399
توسط سوره مهر:

هشتک داستان قزوین منتشر شد

هشتک داستان
    -     کد خبر: 10453
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/2|15:26
سرویس : استانها
مجموعه «هشتک داستان» آثار اعضای کارگاه داستان‌نویسی حوزه هنری قزوین به چاپ رسید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نوشین محمدی کارشناس مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری قزوین گفت: این مجموعه با موضوع و دغدغه‌های نسل نوجوان و جوان، شامل ده اثر منتخب از نویسندگان کارگاه داستان‌نویسی حوزه هنری قزوین است که زیر نظر بتول پورشیخ گردآوری و به عنوان اولین تولید ویژه گروه سنی (ه) سال چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

وی در بیان ویژگی‌های اثر یادآور شد: «هشتک داستان» توانسته با رعایت حداکثری عناصر موجود داستان‌نویسی چون: زاویه دید مناسب، توصیف‌های گیرا، شخصیت‌پردازی‌های درست و پرهیز از سوژه‌های تکراری یا داستان‌های ساختگی و بی‌روح در انتقال پیام به مخاطبان موفق و خوانندگان را با خود همراه کند.

وی قلم روان، بیان ساده، شخصیت‌پردازی‌های ملموس و متناسب با سن خوانندگان را از دیگر ویژگی‌های فنی اثر برشمرد.

مجموعه «هشتک داستان» در 69 صفحه با قطع رقعی و شمارگان 1250 نسخه به قیمت 18000 تومان، توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

در بخشی از کتاب آمده است: کلیدی‌ترین جمله زندگی‌ام را که به‌طور مکرر از آن پس یکسره تکرار می‌شد، برای اولین بار از زبان مامان شنیدم: «اون بچه س گناه داره، مگه تو هم بچه ای؟» روند زندگی بچه وسط بودنم به این جمله ختم نمی‌شود. سارا خواهر بزرگترم است. اما خیال می‌کند چهل سال تفاوت سنی داریم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال