چهارشنبه 2 مهر 1399
در قالب طرح «سیل مهربانی»؛

حوزه هنری به یاری سیل‌زدگان شتافت

سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان
    -     کد خبر: 10447
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/2|12:31
همکاران و هنرمندان حوزه هنری انقلاب اسلامی با کمک‌های داوطلبانه خود به یاری هموطنان آسیب‌‌دیده از سیل اخیر در استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان شتافتند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حوزه هنری انقلاب اسلامی در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و کرمان اقدام به جمع‌آوری کمک‌های داوطلبانه از همکاران و هنرمندان کرد.

در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و کرمان، همکاران و هنرمندان حوزه هنری انقلاب اسلامی کمک‌های داوطلبانه خود را به منظور یاری‌رسانی به آسیب‌دیدگان این رخداد طبیعی جمع‌آوری و ارسال کردند.

این کمک‌ها در قالب نقدی و غیرنقدی به گروه‌ یاری‌رسان حوزه هنری تحویل داده شد تا با مدیریت مناسب به درستی در اختیار نیازمندان مناطق سیل‌زده استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان قرار گیرد.

بارش شدید باران از 20 دی‌ماه تاکنون استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان را دچار سیل‌زدگی و خسارت‌های شدید به منازل مسکونی مردم در روستاها و شهرهایشان کرده و به تاسیسات مدیریت شهری این دو استان آسیب زده است. با توجه به فصل سرد زمستان و نیاز مردم به اقلام مصرفی ضروری متناسب با فصل؛ مردم سراسر کشور، سازمان‌ها و ارگان‌های گوناگون از جمله حوزه هنری دست به کار شده‌ تا قدری از رنج مردم این مناطق بکاهد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال