چهارشنبه 2 مهر 1399
به همت حوزه هنری کودک و نوجوان؛

پویش «نامه‌ای به سردار سلیمانی» برگزار می‌شود

محسن کریمی
    -     کد خبر: 10439
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/1|13:04
محسن کریمی دبیر پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی» گفت: این پویش ویژه گروه سنی شرکت‌کنندگان ۱۲ تا ۱۸ سال و فرصت ارسال آثار تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۸ است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محسن کریمی دبیر پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی» عنوان کرد: شهید سپهبد قاسم سلیمانی، سرباز ولایت و شهید ملی و بین‌المللی است و به همین دلیل باید نسل جوان و نوجوان با سیره اخلاقی و زندگی آسمانی او آشنا شود.

وی با بیان اینکه شهید قاسم سلیمانی الگوی کامل شخصیت ایرانی- اسلامی است گفت: این شهید آسمانی، احساسات ضد استکباری ملت‌های منطقه را بیش از پیش برانگیخته است و نسل نوجوان باید با دلایل محبوبیت این شهید چه در دوره حیات و چه تجلیل باشکوه مردمی از پیکر ایشان مطلع شود.

کریمی با اشاره به پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی» گفت: تاکنون آثار قابل توجهی به دبیرخانه این پویش ارسال شده که بیشترین آثار به ترتیب مربوط به استان‌های تهران، خراسان رضوی و کرمان بوده است.

وی افزود: همچنین بیشترین دلنوشته‌های رسیده به دبیرخانه، مربوط به دختران دانش‌آموز 14 تا 16 سال است.

گفتنی است این پویش ویژه گروه سنی شرکت‌کنندگان 12 تا 18 سال و فرصت ارسال آثار تا پایان بهمن‌ماه 1398 است و جدا از داوری آثار و معرفی برگزیده‌ها، برترین آثار دریافتی در قالب یک مجموعه کتاب منتشر خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند دلنوشته‌های خود را حداکثر در 500 کلمه تایپ شده به نشانی الکترونیک: sardareasemani@gmail.com یا به نشانی دبیرخانه پویش سردار آسمانی واقع در میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان دوازدهم غربی، شماره 3 یا شبکه‌های اجتماعی سروش و بله به نام سردار آسمانی به خط 09128192318 ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88751330-021 تماس بگیرند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند فرم فراخوان را از سایت www. http://nojavantehran.ir حوزه هنری کودک و نوجوان دریافت کنند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال