پنج شنبه 8 اسفند 1398
متن منتخب سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت در تماشاخانه سرو؛

«زندگی با طعم خردل» با مشارکت حوزه هنری روی صحنه می‌رود

نمایش «زندگی با طعم خردل»
    -     کد خبر: 10323
    -     تاريخ انتشار : 1398/10/18|12:17
نمایش «زندگی با طعم خردل» به کارگردانی سعید نجفیان و به نویسندگی محمد غدیرزاده از امشب چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه با مشارکت حوزه هنری در تماشاخانه سرو روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در راستای حمایت از آثار انقلابی و دفاع مقدسی در تولید نمایش «زندگی با طعم خردل» به کارگردانی سعید نجفیان و به نویسندگی محمد غدیرزاده مشارکت داشته است. این نمایش که متن آن در سیزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت برگزیده شده است، اجراهای خود را از امشب چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آغاز می‌کند.

در این نمایش یعقوب صباحی، علی یعقوب‌زاده، بهار کریم‌زاده، سپیده پهلوان‌زاده، سالار نجفیان، ملیکا اصلافی و حلما یعقوب‌زاده حضور خواهند داشت.

تماشاخانه سرو، با ظرفیت ۱۵۰ نفر در خیابان آیت‌الله طالقانی، نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح، جنب ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد.

نمایش «زندگی با طعم خردل» به کارگردانی سعید نجفیان و به نویسندگی محمد غدیرزاده در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از ۱۸ دی‌ماه تا ۱۱ بهمن‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیط این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال