پنج شنبه 14 فروردین 1399
حوزه هنری کودک و نوجوان فراخوان داد؛

پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی»؛ دل‌نوشته‌هایی درباره شهید حاج قاسم سلیمانی

پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی»
    -     کد خبر: 10315
    -     تاريخ انتشار : 1398/10/17|15:25
حوزه هنری کودک و نوجوان دل‌نوشته‌های نوجوانان درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را با عنوان «نامه‌ای به سردار آسمانی» برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حجت‌الله ناظری سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به این فراخوان گفت: شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام، سرباز ولایت و یاور امت، سپهبد حاج قاسم سلیمانی موجب تاسف و حسرت عمیق تمام آزادی‌خواهان ایران و جهان شد و این ترور ناجوانمردانه، ایران را آکنده از اندوه و خشم کرد.

وی افزود: روح پرفتوح شهید سردار سلیمانی همچون دوره حیات او برای امت اسلامی مایه برکت است و موجب وحدت و انسجام بیشتر در جامعه ما شده و احساسات ضداستکباری ملت‌های منطقه را بیش از پیش برانگیخته است.

ناظری تاکید کرد: این روزها در شبکه‌های اجتماعی، شاهد دل‌نوشته‌های بسیاری هستیم از نوجوانان و جوانان ایران زمین که برای شهادت این قهرمان ملی نوشته شده است.

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان افزود: حوزه هنری کودک و نوجوان نیز از همه نوجوانان کشور دعوت می‌کند تا دل‌نوشته‌هایشان را درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به پویش «نامه‌ای به سردار آسمانی» ارسال کنند.

ناظری افزود: جدا از داوری آثار و معرفی برگزیده‌ها، برترین آثار دریافتی در قالب یک مجموعه کتاب منتشر خواهد شد.

گفتنی است، این پویش ویژه گروه سنی شرکت‌کنندگان 12 تا 18 سال و فرصت ارسال آثار تا پایان بهمن‌ماه 1398 است.

علاقه‌مندان می‌توانند دل‌نوشته‌های خود را حداکثر در 500 کلمه تایپ شده به نشانی الکترونیک: sardareasemani@gmail.com یا به نشانی دبیرخانه پویش سردار آسمانی واقع در میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان دوازدهم غربی، شماره 3 یا شبکه‌های اجتماعی سروش و بله به خط 09128192318 ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88751330-021 تماس بگیرند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند فرم فراخوان را از سایت www. http://nojavantehran.ir حوزه هنری کودک و نوجوان دریافت کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال