سه شنبه 24 تیر 1399

خلق آثار تجسمی با محوریت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در کرمانشاه

هنرمندان تجسمی کرمانشاه
    -     کد خبر: 10302
    -     تاريخ انتشار : 1398/10/17|10:08
سرویس : استانها
نشست هم اندیشی هنرمندان تجسمی حوزه هنری کرمانشاه، یکشنبه ۱۵ دی‌ماه همزمان با دومین روز از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،در این نشست که عصر یکشنبه ۱۵ دی‌ماه و با حضور اساتید و هنرمندان هنرهای تجسمی برگزار شد، مجموعه آثار خلق شده هنرمندان با محوریت سپهبد سردار شهید قاسم سلیمانی در بخش‌های مختلف از جمله، گرافیک، نقاشی، عکاسی و غیره، مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

زهرا پورخوش مسئول واحد و کارشناس هنرهای تجسمی حوزه هنری کرمانشاه در ابتدای این نشست گفت: از ابتدای خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و همرزمانشان که بامداد جمعه به دست تروریست‌های آمریکایی مورد ترور قرار گرفت، هنرمندان تجسمی دست به‌کار شده و آثاری فاخر با مضمون شهدای مقاومت به خصوص سردار سلیمانی خلق کردند.

وی ضمن تقدیر از هنرمندان تجسمی که در مواقع حساس، دست به ابزار می‌شوند، افزود: هنرمندان وقت‌شناس هنرهای تجسمی در حساس‌ترین اتفاقات همواره با زبان هنر اثری بدیع و فاخر خلق می‌کنند.

در پایان نشست، یکی از هنرمندان به قرائت بیانیه ای که از سوی هنرمندان تجسمی به مناسبت شهادت سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی و همراهانش تنظیم شده بود، پرداخت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال