سه شنبه 21 مرداد 1399

انصاری: هدف «اختاپوس» گام موثر برای مبارزه با فساد اقتصادی کشور است

تهیه کننده و کارگردان مستند «اختاپوس»
    -     کد خبر: 10183
    -     تاريخ انتشار : 1398/10/4|12:12
کارگردان و تهیه‌کننده مستند «اختاپوس» گفت: ما و همه عوامل سازنده تیم «اختاپوس» امیدواریم با ساخت این مستند گام موثری برای مبارزه با فساد اقتصادی کشور برداشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مهدی انصاری تهیه‌کننده و کارگردان مستند «اختاپوس» عنوان کرد: مسئله اصلی «اختاپوس» بحث خصوصی‌سازی در صنعت کشور است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین ارکان اقتصادی کشور ما صنعت خودروسازی است و بعد از صنعت نفت، دومین جایگاه را در بحث خصوصی‌سازی و رونق اقتصادی در دست دارد و به همین دلیل روا بود که حتما مستندی با این موضوع ساخته شود.

وی تشریح کرد: ما از دی‌ماه ۹۷ تحقیق را شروع کردیم و از مطالب پنهان و مرموزی هم برای تحقیق استفاده نکردیم، بلکه همه اطلاعات ما از آمارهای رسمی منتشر شده در فضای مجازی بوده و بقیه هم در خلال گفت‌وگوها و مصاحبه‌ها همزمان به دست آمده است.

انصاری گفت: تحقیقات اولیه این مستند در اندیشکده یقین صورت گرفته و همزمان با مرکز مستند سوره مذاکرات ساخت آن صورت گرفته است.

وی تکمیل کرد: مراحل تولید ما اواخر شهریور ۹۸ به پایان رسید و بعد از صداگذاری و اصلاح رنگ آماده اکران بود تا اینکه مشکلات زیادی برایمان پیش آمد و بالاخره با برطرف کردن آن مشکلات، در آستانه اکران هستیم.

وی توضیح داد: از زمانی که تحقیقات ما به اتمام رسید و نتایج آن را در کانال رسمی اختاپوس به اطلاع عموم رساندیم، شکایت‌های زیادی از ما صورت گرفت و تا به امروز بنده ۴ پرونده در قوه قضاییه دارم که به امید خدا برطرف خواهد شد.

انصاری در پایان ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت: ما و همه عوامل سازنده تیم «اختاپوس» امیدواریم با ساخت این مستند گام موثری برای مبارزه با فساد اقتصادی کشور برداشته باشیم.

عوامل مستند «اختاپوس» عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: مهدی انصاری، مجری طرح: گروه فرهنگی هنری فواد، مشاور طرح: حسام الدین حائری‌زاده، تدوین: روح الله قاسمی، مدیر تولید: مهرداد خانی، مصطفی صادق محمدی، تصویربرداران: سعید فرجی، میثم صبوحی، علی کرمی، گوینده گفتار متن: مهبد قناعت‌پیشه، ترکیب و طراحی صدا: حسین ابراهیمی و…

این مستند محصول مرکز مستند سوره حوزه هنری در سال ۹۷-۹۸ است.

منبع: سوره سینما

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال