دوشنبه 16 تیر 1399

برگزاری کارگاه‌های آموزشی «اسماءالحسنی» به میزبانی کرمانشاه

کارگاه اسماءالحسنی
    -     کد خبر: 10030
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/20|11:46
سرویس : استانها
کارگاه‌های تخصصی آماده‌سازی هنرمندان استان‌های غرب کشور جهت حضور در نمایشگاه تخصصی حروف‌نگاری «اسماء الحسنی» ۲۱ و ۲۲ آذرماه به میزبانی حوزه هنری در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آزادی با بیان این خبر افزود: به مناسبت برگزاری شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماءالحسنی، کارگاه‌های تخصصی با همکاری مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و اداره کل امور استان‌ها و مجلس در ۵ منطقه کشور برگزار خواهد شد که کرمانشاه میزبان هنرمندانی از استان‌های کردستان، همدان، زنجان و ایلام، به مدرسی استاد حسین چمن‌خواه خواهد بود.

رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه اظهار داشت: این رویداد فرهنگی هنری به دبیری علی وزیریان، پانزده دوره خود را تاکنون تجربه کرده است و امسال نیز با برپایی کارگاه‌های تخصصی در سطح مراکز استان‌ها در آستانه شانزدهمین دوره آن قرار دارد.

آزادی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری نسبت به شعار رونق تولید ابراز امیدواری کرد که در این دوره شاهد شکوفایی هرچه بیشتر آثار تولیدی هنرمندان این عرصه باشیم.

وی تصریح کرد: شانزدهمین نمایشگاه سالانه حروف‌نگاری پوستر اسماء الحسنی ۴ تا ۱۸ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۹ با معرفی برترین‌های طراحی و برپایی نمایشگاه آثار منتتخب این رویداد هنری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال