پنج شنبه 26 تیر 1399

ستایش مجید مجیدی از آلبوم موسیقی «محمد رسول الله»(ص)

ستایش مجید مجیدی از آلبوم موسیقی «محمد رسول الله»(ص) با صدای پیام عزیزی
    -     کد خبر: 10027
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/19|16:18
سرویس : موسیقی
مجید مجیدی کارگردان سرشناس سینما درباره انتشار آلبوم موسیقی «محمد رسول الله» گفت: باید به پیام عزیزی با آن اسم با مسمایش تبریک بگویم؛ که در این راه گام برداشته و برای پیامبر (ص) کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مجید مجیدی کارگردان فیلم سینمایی «محمد رسول الله»(ص) به مناسبت انتشار آلبوم موسیقی «محمد رسول الله»(ص) به خوانندگی و آهنگسازی پیام عزیزی گفت: متأسفانه ما امروز در دنیا شاهد این هستیم که قرائتی که از اسلام ارائه می‌شود، هیچ نسبتی با ذات اسلام حقیقی ندارد. اسلامی که توسط گروه‌های تندرو و کشورهایی که اسلام‌ستیز و اسلام‌هراس هستند، شاهد بودیم که داعش و گروه‌های تندرو دیگر، نشان از این دارد که چقدر نسبت به دین اسلام هتاکی شده است و این وظیفه‌ تمامی هنرمندان و همه‌ کسانی است که عاشقانه نسبت به اسلام واقعی نظر دارند، در این عرصه کار شود که آن چهره‌ رحمانی و رحمه‌للعالمینی پیامبر (ص) به دنیا معرفی شود.

کارگردان فیلم‌های سینمایی «بچه‌های آسمان» و «رنگ خدا» در ادامه سخنانش اظهار داشت: پیامبری که جز مهربانی و عطوفت و آن ذات پاک اقدس الهی را در تمام زندگی‌اش به عینه نشان می‌دهد و هنرمندان، باید این گوهر گرانقدر را به دنیا و به‌خصوص به نسل‌های امروزی معرفی کنند.

وی انتشار آلبوم «محمد رسول الله»(ص) با صدای پیام عزیزی را در همین راستا ارزیابی کرد و گفت: خوشا به حال آقای پیام عزیزی که این توفیق را پیدا کرده است و برای پیامبر عظیم‌الشأن اسلام کار می‌کند. من در این‌جا باید به پیام عزیزی با آن اسم با مسمایش تبریک عرض کنم که در این راه، گام برداشته و برای پیامبر(ص) کار می‌کند و با کارهایی که برای پیامبر خدا انجام می‌دهد، قطعا خدا عزیزش می‌دارد.

مجید مجیدی در پایان گفت: انتشار آلبوم «محمد رسول الله»(ص) را تبریک می‌گویم و افسوس می‌خورم که چرا در مراسم رونمایی از این اثر، حضور نداشتم. انشاءاالله در سال‌های آینده، شاهد کارهای دیگری از پیام عزیزی باشیم.

آلبوم موسیقی «محمد رسول الله»(ص) به خوانندگی و آهنگسازی پیام عزیزی و با تنظیم فردین لاهورپور، که به چهار زبان فارسی، کُردی، عربی و ترکی خوانده شده و توسط امید نیک‌بین در استودیو شهر صدای پارسیان در تهران صدابرداری شده است؛ به همت حوزه هنری در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی در سراسر کشور قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال