سه شنبه 21 مرداد 1399

نمایش «نسیان» میزبان منتقدان و خبرنگاران می‌شود

نمایش «نسیان» به نویسندگی عرفان پور محمدی و با طراحی و کارگردانی علیرضا مهران
    -     کد خبر: 10010
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/18|17:35
نمایش «نسیان» که از اوایل آذرماه سال جاری در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه رفته است، روز سه‌شنبه ۱۹ آذرماه میزبان نگاه و قلم منتقدان و خبرنگاران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، نمایش «نسیان» که این روزها در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه رفته است و مورد استقبال تماشاگران و هنرمندان قرار گرفته است، روز سه شنبه ۱۹ آذرماه میزبان منتقدان و خبرنگاران خواهد بود.

نمایش «نسیان» به نویسندگی عرفان پورمحمدی و با طراحی و کارگردانی علیرضا مهران، آذر و دی‌ماه ۱۳۹۸ در تماشاخانه ماه حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

«نسیان» نمایشی ۵۰ دقیقه‌ای و اجتماعی است که در نگاه اول به اینکه «تا حالا دقیقه‌های زندگیتو شمردی» می‌پردازد. همچنین در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «یه زندون که اسمش بشه زندگی، حروم می‌کنه بهت نفس کشیدن و جوری که حتی از صدای خودتم بدت میاد، من و این آدم‌ها روزی صد بار کشتن که الان ازم فقط یه جسم مونده ولی بی‌روح...»

امین آقایی، امیر ارسلان خالویی، دیبا دهقانی، احسان سخی، بهار صبوریان، مانی طربی، حدیثه قربانی، امین محمودی، شیدا مقدری، مریم مقدم و پریسا وظیفه‌شناس بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «نسیان» به نویسندگی عرفان پورمحمدی و با طراحی و کارگردانی علیرضا مهران تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه ماه حوزه هنری، به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ روی صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال