شنبه 25 مرداد 1399

نشست تخصصی زیبایی و زیباشناسی در هنر

نشست تخصصی زیبایی و زیبا شناسی در هنر
    -     کد خبر: 10000
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/18|13:33
سرویس : استانها
نشست تخصصی زیبایی و زیباشناسی در هنر با رویکرد تئاتر شرقی و تئاتر دفاع مقدس، در حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نشست تخصصی زیبایی و زیباشناسی در هنر با رویکرد تئاتر شرقی و تئاتر دفاع مقدس، ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه نوزدهم آذرماه به منظور بهره‌مندی کلیه علاقه‌مندان به تئاتر در سطح استان در حوزه هنری زنجان برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی زیبایی و زیباشناسی در هنر با رویکرد تئاتر شرقی و تئاتر دفاع مقدس با حضور حسین عباسی‌نیا از اساتید برجسته تئاتر و از نمایشنامه‌نویسان پیشکسوت استان و جمعی از علاقه‌مندان تئاتر استان در حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود.

در این نشست حسین عباسی‌نیا، با ایجاد زمینه و بستر مناسب برای تبادل نظر در خصوص مسائل تخصصی نمایش به بررسی مولفه‌ها و علت‌های زیبایی و زیبا شناسی هنر در تئاتر شرقی، تئاتر دفاع مقدس و تئاتر مدرن و امروز خواهند پرداخت.

برگزاری این نشست، به دنبال سلسله نشست‌های تخصصی هنرهای نمایشی حوزه هنری زنجان که در سال‌های گذشته با محوریت تولید محتوا در راستای اندیشه‌ها و مضامین اولویت‌دار حوزه هنری، ایجاد بستر رشد و ارتقاء آثار مکتوب نمایشی نویسندگان و فراهم ساختن زمینه‌ای جهت تمرین و تجربه‌ی نوشتاری همراه با کسب اطلاعات تئوری در خصوص نمایشنامه‌نویسی برگزار خواهد شد که بالابردن سطح آگاهی و دانش و تبادل آرا و اندیشه‌های هنرمندان تئاتر استان از دیگر اهداف برگزاری این نشست است.

لازم به یادآوری است، نشست تخصصی زیبایی و زیباشناسی در هنر با رویکرد تئاتر شرقی و تئاتر دفاع مقدس، ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه نوزدهم آذرماه در حوزه هنری زنجان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان و هنردوستان تئاتر و هنرهای نمایشی جهت شرکت در این نشست در زمان مذکور می‌توانند به حوزه هنری زنجان واقع در میدان پانزده خرداد مراجعه نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال