شنبه 17 خرداد 1399
آرشیو
 برگزیدگان فراخوان شعر و داستان «کرونا را شکست می‌دهیم»
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۶:۵۱
معرفی برگزیدگان فراخوان شعر و داستان «کرونا را شکست می‌دهیم»
هیئت داوران فراخوان شعر و داستان «کرونا را شکست می‌دهیم» حوزه هنری بوشهر، پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه این فراخوان، برگزیدگان شعر و داستان را معرفی کردند.
امام خمینی
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۶:۱۹
شاعران در وصف بنیان‌گذار انقلاب اسلامی شعر سرودند
آمد و هُرم نفس‌هایش عدم را زنده کرد
هنرمندان بسیاری سعی کردند با الهام از سیره عملی و نظری بنیانگذار انقلاب اسلامی، آثار هنری و ادبی خلق کنند. در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، برخی از اشعاری که در وصف ایشان سروده شده است را از نظر می‌گذرانیم.
با میهمان ملکوت
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۵:۱۸
تولید اثر گرافیکی «با میهمان ملکوت» در مازندران
به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، حوزه هنری مازندران گزیده‌ای از بیانات ایشان را با عنوان «با میهمان ملکوت» منتشر کرد.
روزگار یک چهل ساله
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۵:۰۵
با عضویت در اپلیکیشن حوزه هنری؛
«روزگار یک چهل ساله» را رایگان ببینید
مستند «روزگار یک چهل ساله» تولید مرکز مستند سازمان سینمایی حوزه هنری که قرار است از امروز سه‌شنبه ۱۳ خردادماه بر روی VODها عرضه شود، پس از انتشار و آغاز پخش در سایت‌های معرفی شده، به صورت رایگان و با اینترنت نیم‌بها در دسترس اعضای اپلیکیشن حوزه هنری قرار می‌گیرد.
حسن یعقوبی
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۴:۵۰
یادداشت حسن یعقوبی؛
نگاهی تحلیلی به غزلی از علیرضا قزوه درباره امام خمینی(ره)
علیرضا قزوه را می‌توان یکی از شاعران موفق و جریان‌ساز در شعر معاصر به‌ویژه در حوزه شعر پایداری و آیینی به شمار آورد. انسجام، صراحت و روشنی زبان و در عین حال چند لایه بودن اشعارش، از ویژگی‌هایی است که شعر قزوه را از آثار دیگر شاعران امروز متمایز می‌سازد.
سینا دلشادی
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۴:۰۴
با تغییر محل خدمت حجت‌الاسلام طباطبایی در ستاد مرکزی؛
دلشادی به عنوان سرپرست حوزه هنری خوزستان منصوب شد
طی حکمی از سوی مجید مصلحی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی، سینا دلشادی با حفظ سمت در معاونت اجرایی امور استان‌ها، به عنوان سرپرست جدید حوزه هنری خوزستان معرفی شد.
یحیی آریا بخشایش
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۳:۰۴
یادداشتی از یحیی‌ آریابخشایش؛
درک قیام پانزده خرداد نیاز به فهم زمستان ۱۳۴۱ دارد
درک قیام پانزده خرداد نیاز به فهم زمستان ۱۳۴۱ داشته و از اهمیت بسیاری برخوردار است، به گونه‌ای که می‌توان بین این دو رخداد پیوند ذاتی برقرار کرد و رویدادهای این فصل را از علل اصلی بروز قیام ۱۵ خرداد دانست.
امین مرادی
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۱:۲۸
در دیدار فرمانده انتظامی کردستان با رئیس و کارکنان حوزه هنری استان مطرح شد؛
مرادی: امنیت یکی از اساسی‌ترین نیازهای یک ملت است/ سردار آزادی: عصبانیت دشمن، نشان دهنده عملکرد درست نیروی انتظامی
رئیس حوزه هنری کردستان گفت: برقراری رابطه فرهنگ با امنیت یک رابطه معنادار است و توجه به فرهنگ سبب جلب اعتماد بیشتر مردم به اقدامات ارزنده نیروی انتظامی در برقراری امنیت می‌شود.
جشنواره شعر و داستان انقلاب
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۰:۵۴
با پایان مهلت ارسال اثر؛
۶۳۹ اثر در بخش‌های مختلف به جشنواره شعر و داستان انقلاب ارسال شد
با پایان مهلت ارسال اثر به دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب، ۶۳۹ اثر در بخش‌های مختلف این رویداد ادبی از سوی متقاضیان دریافت شد.
شیروانی
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۵:۳۳
شیروانی: فرهنگ و هنر سر منشأ پیشرفت هر جامعه هستند
رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: فرهنگ و هنر سر منشأ پیشرفت هر جامعه هستند و باید هر چه بیشتر به این مقوله توجه شود، چرا که توجه نکردن به مقوله فرهنگ و هنر در جامعه باعث آسیب‌های بسیاری در سطح جامعه خواهد شد.