شنبه 5 مهر 1399
آرشیو
نمایشگاه «نقش حسین» با اجرای پرده‌خوانی و ضرب مرشد ناری در گالری ابولفضل عالی حوزه هنری و با حضور جمعی از پیشکسوتان نقالی و پرده‌خوانی، هنرمندان جوان این رشته و برخی مدیران حوزه هنری ظهر امروز افتتاح شد.
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۷:۰۴
افتتاحیه نمایشگاه «نقش حسین»
نمایشگاه «نقش حسین» با اجرای پرده‌خوانی و ضرب مرشد ناری در گالری ابولفضل عالی حوزه هنری و با حضور جمعی از پیشکسوتان نقالی و پرده‌خوانی، هنرمندان جوان این رشته و برخی مدیران حوزه هنری ظهر امروز افتتاح شد.
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۶:۳۶
نمایشگاه «نقش حسین» افتتاح شد
فتح‌علی‌بیگی: آثار مکتوب ادبی، تاثیر مستقیم بر نقاشی‌های پرده‌خوانی و نقالی داشته است/ اجرای نقالی و پرده خوانی در گالری عالی
پیشکسوت و پژوهشگر نمایش‌های آیینی کشور گفت: آثار مکتوب گوناگونی روی نقاشی‌های پرده‌های عاشورایی و تابلوهای قهوه‌خانه‌ای تاثیر گذاشته‌اند و هنرمند نقاش بر اساس این آثار در عوالم خیال خود دست به چهره‌پردازی، شخصیت‌نگاری و بازسازی رویدادها در قالب نقاشی کرده است.
دیدار حوزه هنری دیجیتال از پارک فناوری
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۶:۰۵
انعقاد تفاهم‌نامه بین پارک ملی صنایع خلاق و حوزه هنری دیجیتال
مدیر و اعضای حوزه هنری دیجیتال طی بازدیدی از پارک ملی صنایع خلاق دانشگاه علم و فرهنگ به گفت‌وگو حول زمینه‌های همکاری مشترک پرداختند.
ویژه برنامه «چهل چراغ»
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۴:۳۷
ویژه برنامه «چهل چراغ» برگزار شد
با حمایت حوزه هنری البرز، عصر شعر و خاطره دفاع مقدس روز پنجشنبه ۳ مهرماه با حضور رزمندگان، نویسندگان و شاعران استان برگزار شد.
جایزه جشنواره pink city هندوستان به تعدیل از کردستان
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۴:۳۷
فیلم کوتاه «تعدیل» جایزه جشنواره pink city هندوستان را کسب کرد
فیلم کوتاه «تعدیل» به نویسندگی و کارگردانی کیوان سروری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان، جایزه ویژه هفتمین جشنواره بین‌المللی pink city هندوستان را از آن خود کرد.
۳۱۷‌اُمین شب خاطره
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۵۶
۳۱۷اُمین شب خاطره
کرم‌اللهی
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۴۵
کرم‌اللهی: دفاع مقدس پیام‌آور همه خوبی‌ها و ارزش‌های ناب الهی است
رئیس حوزه هنری لرستان بر لزوم حفظ و ضرورت تبیین مفاهیم و ارزش‌های والای دفاع مقدس در قالب انجام فعالیت‌های فرهنگی به ویژه در حوزه نشر و ادبیات دفاع تأکید کرد.
نمایشگاه نقاشی «روزهای ماندگار»
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۲
نمایشگاه نقاشی «روزهای ماندگار» در باشت برگزار شد
به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه نقاشی «روزهای ماندگار» از سوی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد در مصلی شهر باشت برگزار شد.
کتاب «اسکندر و شاخ‌هایش»
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۲
کتاب «اسکندر و شاخ‌هایش» منتشر شد
کتاب «اسکندر و شاخ‌هایش» از سوی حوزه هنری استان سمنان توسط سوره مهر منتشر شد.
نمایشگاه «اقتدار ۴۰»
۱۳۹۹/۷/۵ - ۱۳:۲۱
حضور حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در نمایشگاه «اقتدار ۴۰»
غرفه حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با برپایی نمایشگاه آثار مکتوب و پخش آثار سینمایی دفاع مقدس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس افتتاح شد.