جمعه 23 آذر 1397
آرشیو
گوهر خیراندیش
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۴۰
گوهر خیراندیش:
ظرفیت بالای هنری در کهگیلویه و بویراحمد مرا شگفت‌زده کرد
در حاشیه چهاردهمین جشنواره دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس، گوهرخیراندیش بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با هنرمندان استان به گفت‌وگو نشست و از حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد دیدار کرد.
آیت الله عابدینی
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۳۸
آیت‌الله عابدینی:
پرچم‌های قبیله‌ای باید زیر پرچم اربعین قرار گیرد
یکی از اساتید برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه موکب‌داری‌ها باید به سمت تقویت وحدت گرایش یابد، گفت: از جاذبه‌های قومی و قبیله‌ای برای جذب افراد به سمت اربعین باید استفاده کنیم، اما همه این پرچم‌های قبیله‌ای باید زیر پرچم اربعین قرار گیرد و افراد نیز باید نگاه یکسانی نسبت به ارزش زائر و خادم داشته باشند.
افسانه بایگان
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۳۷
افسانه بایگان:
اگر به فرهنگ توجه نشود با یک نسیم ریشه‌ها قطع می‌شود
افسانه بایگان در حاشیه چهاردهمین جشنواره دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس که در یاسوج برگزار شد گفت: هنرمندان این استان پتانسیل‌های زیادی دارند، اما برای اینکه این پتانسیل‌ها به فعل تبدیل شود نیاز به توجه جدی و همدلی در این استان است.
فضل الشرفی
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۹
دبیرکل سازمان بین‌المللی توسعه موطن یمن:
معنای هنر، ایستادگی در مقابل استکبار است
سید فضل‌الشرفی، دبیرکل سازمان بین‌المللی توسعه موطن یمن، شهادت را حرکتی برشمرد که هم خدا و هم رسولالله (ص) آن را دوست دارند و گفت: شهادت فقط در هنر محدود نمی‌شود؛ اگرچه معنای هنر یعنی اینکه همه ما در مقابل استکبار بایستیم و با تمام توان مقابله کنیم.
اجلاسیه شهدای هنرمند
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۵
با حضور خانواده شهدای هنرمند؛
اولین اجلاسیه شهدای هنرمند خراسان جنوبی برگزار شد
اولین اجلاسیه شهدای هنرمند خراسان جنوبی با حضور مردم و مسئولین با همت حوزه هنری خراسان جنوبی و سایر ارگان‌ها برگزار و از آثار هنری ویژه شهدای هنرمند رونمایی شد.
کارگاه تئاتر
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۴
کارگاه توانمندسازی مربیان «تئاتر بچه‌های مسجد»
حوزه هنری البرز کارگاه دو روزه توانمندسازی مربیان «تئاتر بچه‌های مسجد» را با عنوان «از ایده تا اجرا» برگزار می‌کند.
حجت الاسلام احمدی
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۳
حجت‌الاسلام حمید احمدی:
اساس حرکت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در اربعین باید ترویج پیام‌ها و آرمان‌های امام خمینی(ره) باشد
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین گفت: جمعیت خاکستری اربعین امسال به بیش از ۶۰ درصد رسیده است که باید به آن‌ها توجه داشته باشیم و از سوق یافتن آن‌ها به سمت جریان‌های انحرافی جلوگیری کنیم.
زرویی نصرآباد
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۲
آیین بزرگداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد در نصرآباد تفت استان یزد برگزار شد
مراسم بزرگداشت ابوالفضل زرویی نصرآباد، پژوهشگر، شاعر و طنزپرداز برجسته کشور، ۱۶ آذر در موطن اصلی وی، دهستان نصرآباد شهرستان تفت استان یزد برگزار شد.
ستاد نماز
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۱۰
تقدیر ستاد اقامه نماز کشور از حوزه هنری استان کرمان
ستاد اقامه نماز کشور در بیست‌وهفتمین اجلاس سراسری نماز از حوزه هنری استان کرمان در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ نماز با استفاده از زبان هنر، تقدیرکرد.
آل هاشم
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۶:۰۹
دریادلان در جنگ تحمیلی کشور را از گزند متجاوزان مصون نگه داشتند
دوازدهمین شب خاطره دفاع مقدس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی با موضوع شهدای غواص لشکر ۳۱ عاشورا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و رزمندگان غواص در دوران دفاع مقدس و خانواده شهدای غواص در محل مرکز فرهنگی و پارک موزه دفاع مقدس شمیم پایداری برگزار شد.