سه شنبه 30 بهمن 1397
آرشیو
قمپز چهلم
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۷
جشن چهلمین محفل قمپز برگزار می‌شود
به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی جشن چهلمین محفل طنزپزدازان استان قم «قمپز» با حضور طنزپردازان استان، شهرام شکیبا، عباس احمدی و محمدرضا شهبازی چهره‌های شناخته شده طنز کشور برگزار می‌شود.
روزهای بی قوام
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۶
روزهای بی‌قوامی که طی شد
حوزه هنری اصفهان تماشاخانه ماه را به صورت رایگان در اختیار اجرای تئاتر «روزهای بی‌قوام» به نویسندگی ایوب آقاخانی با کارگردانی اوژن صفاری گذاشته است.
روزهای بی قوام
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۶
اختتامیه نمایش «روزهای بی‌قوام» در گرگان برگزار می‌شود
آیین اختتامیه نمایش «روزهای بی‌قوام» به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی الله‌قلی نظری با حضور جمعی از هنرمندان استان ۲۳ بهمن‌ماه ساعت ۱۸ در محل سالن نگاه مجموعه تئاتر شهر فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می‌شود.
شب خاطره شهید رحمانی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۵
شب خاطره شهید محمدامین رحمانی برگزار شد
حوزه هنری استان کردستان در راستای برنامه‌های محوری خود و توجه به منویات مقام معظم رهبری در ضرورت پرداختن به موضوع تاریخ شفاهی و شب‌های خاطره و معرفی چهره‌های تأثیرگذار دوران دفاع مقدس استان کردستان، شب خاطره شهید والامقام محمدامین رحمانی را در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار کرد.
روزهای بی قوام
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۴
استقبال از نمایش «روزهای بی‌قوام» در بجنورد
نمایش «روزهای بی‌قوام» که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تماشاخانه شمس بجنورد روی صحنه است، در اولین اجرای خود با استقبال خوب مردم مواجه شد.
هوشنگ جاوید
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۴
هوشنگ جاوید:
اهالی موسیقی «مقامی» در زمان انقلاب پیشگام مردم بودند
پژوهشگر موسیقی مقامی با تاکید بر پیشگامی موسیقی‌خوانان مقامی در ایام انقلاب گفت: دستگاه‌های فرهنگی کشور در معرفی این افراد اهمال کرده‌اند.
عصر مبارزه قزوین
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۰
«عصر مبارزه» در حوزه هنری قزوین برگزار شد
محفل خاطره‌گویی «عصر مبارزه» گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور و خاطره‌گویی یوسف باروتی و حسین رشوند و جمعی از مبارزان انقلابی و علاقه‌مندان در حوزه هنری قزوین برگزار شد.
بیانیه
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۰
دهه فجر، خون تازه‌ای در رگ‌های انقلاب و جمهوری اسلامی ایران
حوزه هنری استان قم به مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن و راهپیمایی این روز بیانیه‌ای صادر کرده است.
سوگواره شعر فاطمی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۹
هم‌زمان با سالروز شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س)،
دومین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی در تبریز برگزار شد
دومین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، شهردار تبریز، دیگر مسئولین و شاعران و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در پردیس فرهنگی سینمایی قدس برگزار شد.
مستند برای آزادی
۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۸
هم‌زمان با دهه فجر؛
مستند «برای آزادی» به کارگردانی حسین ترابی، در حوزه هنری یزد اکران و تحلیل شد
پژوهشگر یزدی معتقد است باید با کمک کارشناسان، تصاویر ارزشمند مستند «برای آزادی» واکاوی و شناسنامه‌ای برای آن تهیه شود تا حقایق نهفته در این فیلم برای آیندگان روشن و گویا شود.