یکشنبه 15 تیر 1399
آرشیو
پلتفرم
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۳۴
بیست و یکمین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار؛
سوهانی: «پلتفرم» متواضع نبوده و پرمدعاست/ خندان: نمادهای مختلف در فیلم، سبب رهاشدگی می‌شود
بیست و یکمین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار با نمایش و نقد فیلم «پلتفرم» سه‌شنبه‌ ۲۷ خرداد‌ماه با حضور محمد خندان عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و کمیل سوهانی پژوهشگر و مستندساز در پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.
 نشست آخرین وضعیت احداث پردیس سینمایی سقز
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۳۲
در نشست آخرین وضعیت احداث پردیس سینمایی سقز مطرح شد؛
مرادی: توزیع عادلانه زیرساخت‌های فرهنگی، اولویت حوزه هنری کردستان است/ نعمانی: توسعه زیرساخت‌های فرهنگی، بهترین راهکار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان، تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و توزیع عادلانه آنها را یکی از اولویت‌های اصلی حوزه هنری در این استان عنوان کرد.
کتاب ساعت ۵ بود
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۳۱
به تازگی منتشر شد
«ساعت ۵ بود»؛ خاطرات آزاده «حسین سهمی»
کتاب «ساعت ۵ بود» خاطرات آزاده «حسین سهمی» از سوی حوزه هنری سمنان توسط سوره مهر منتشر شد.
کتاب هما
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۲۹
کتاب «هما» با محوریت زندگی شهید محسن امیدی به چاپ رسید
کتاب «هما» زندگی سردار شهید محسن امیدی از تولیدات حوزه هنری هنری استان همدان، همزمان با نمایشگاه مجازی سوره مهر روانه بازار کتاب می‌شود.
در غبار خویش
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۲۹
یادداشتی بر «در غبار خویش» گزیده‌ اشعار عبدالله صالحی سمنانی؛
غزل‌های دیروز و خاطرات تلخ و شیرین
«در غبار خویش» گزیده‌ اشعار عبدالله صالحی سمنانی به اهتمام حسن یعقوبی و مقدمه مرحوم مهرداد اوستاست که توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
محمد روح الامینی
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۲۷
نشست مشترک مدیران سازمان تبلیغات اسلامی کشور و حوزه هنری کرمان برگزار شد
محمد روح‌الامینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی در نشست مشترک مدیران استانی سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری استان کرمان گفت: با هم‌افزایی هرچه گسترده‌تر و پیشرفته‌تر می‌توان به نتایج ویژه و مؤثرتری رسید.
پارسایی فر
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۷:۲۶
پارسایی‌فر: رشد تئاتر مردمی بچه‌های مسجد باید سریع‌تر شود
رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: در شرایط امروز به دلیل پدیده کرونا، فعالیت‌های هنری از جمله تئاتر بچه‌های مسجد نباید تعطیل شود و باید از فرصت‌های فضای مجازی استفاده کنیم.
کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب»
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۳:۵۹
رونمایی از کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» برگزار می‌شود
مراسم رونمایی از کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» جدیدترین اثر حمید حسام فردا یکشنبه اول تیرماه در مجتمع شهدای سرچشمه برگزار می‌شود.
دکتر احمدرضا آذربایجانی
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۳:۴۶
یادداشتی از احمدرضا آذربایجانی داور جشنواره نقالی و شاهنامه‌خوانی «نقشا»؛
برنامه درسی پهلوانان حماسه
حکیم فردوسی به عنوان مرشدی حماسه‌سرای، با شور و شعور و معرفت، سخن را پس از درک توحید و احترام به نبی آغاز کرده و در ادامه به مقتدای حماسه‌گران و ورزشکاران جان و جهان یعنی امیر مؤمنان علی علیه السلام به عنوان شهر علم اشاره می‌کند.
نشست رسانه‌ای «عارف مجاهد»
۱۳۹۹/۳/۳۱ - ۱۳:۴۵
نشست رسانه‌ای «عارف مجاهد» برگزار شد
مؤمنی‌شریف: چمران نقشی کلیدی در شناسایی و شکوفایی سرداران جنگ داشت/ چمران: امروزه شیعیان مقاومت، حرف اول را در لبنان می‌زنند
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در نشست رسانه‌ای گرامیداشت شهید چمران گفت: در نگارش تازه‌ترین اثر خود، به نقش مهم شهید چمران در شناسایی و شکوفایی شهید صیاد شیرازی در زمان هشت سال دفاع مقدس و بسیاری دیگر از سرداران جنگ پی بردم.