یکشنبه 18 خرداد 1399
آرشیو
کتاب «نقطه صفر مرزی»
۱۳۹۹/۳/۱۸ - ۱۱:۳۷
همراه با یک رزمنده در نقطه صفر مرزی
کتاب «نقطه صفر مرزی» خاطرات رزمنده قباد اصل‌‌مرز از رزمندگان لرستانی هشت سال جنگ تحمیلی، به کوشش محمدتقی عزیزیان توسط سوره مهر منتشر شد.
مجموعه داستان «قصه ما راست بود»
۱۳۹۹/۳/۱۸ - ۱۱:۳۱
توسط سوره مهر؛
مجموعه داستان «قصه ما راست بود» منتشر شد
مجموعه داستان «قصه ما راست بود»؛ نوشته محمود خلیلی خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی را بیان می‌کند که نویسنده مشاهدات عینی خود را در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به رشته تحریر درآورده‌ است.
جشنواره هنرورزی و نقشآفرینی «نقشا»
۱۳۹۹/۳/۱۸ - ۰۸:۰۰
جشنواره نقشا نامزدهای برنده جایزه خود را معرفی کرد
نخستین جشنواره نقالی و شاهنامه‌خوانی نقشا در بخش‌های نقالی کودک، شاهنامه‌خوانی کودک، شاهنامه‌خوانی بزرگسال بانوان، نقالی بزرگسال بانوان، نقالی بخش نوجوان آقایان، نقالی بخش نوجوان بانوان، شاهنامه‌خوانی بخش نوجوان بانوان، شاهنامه‌خوانی بخش بزرگسال آقایان و نقالی بخش بزرگسال آقایان نامزدهای خود برای دریافت جوایز این رویداد را شناخت.
میلاد عرفان پور
۱۳۹۹/۳/۱۷ - ۱۵:۵۲
میلاد عرفان‌پور خبر داد:
تأمین تولیدات موسیقی حوزه هنری از آثار منتخب فراخوان ترانه و تصنیف/ موسیقی صرفا ایجاد هیجان در مخاطب نیست
مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری با اشاره به تأمین تولیدات موسیقی از آثار منتخب فراخوان ترانه و تصنیف منتشر شده در این مرکز گفت: موسیقی صرفا ریتم و ایجاد یک هیجان در مخاطب نیست، بلکه معنایی را منتقل می‌کند که هرچه با کلام وزین‌تری عجین شود، جایگاه شایسته‌تری خواهد یافت.
امام خمینی
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۶:۱۹
شاعران در وصف بنیان‌گذار انقلاب اسلامی شعر سرودند
آمد و هُرم نفس‌هایش عدم را زنده کرد
هنرمندان بسیاری سعی کردند با الهام از سیره عملی و نظری بنیانگذار انقلاب اسلامی، آثار هنری و ادبی خلق کنند. در آستانه سالروز ارتحال امام خمینی(ره)، برخی از اشعاری که در وصف ایشان سروده شده است را از نظر می‌گذرانیم.
روزگار یک چهل ساله
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۵:۰۵
با عضویت در اپلیکیشن حوزه هنری؛
«روزگار یک چهل ساله» را رایگان ببینید
مستند «روزگار یک چهل ساله» تولید مرکز مستند سازمان سینمایی حوزه هنری که قرار است از امروز سه‌شنبه ۱۳ خردادماه بر روی VODها عرضه شود، پس از انتشار و آغاز پخش در سایت‌های معرفی شده، به صورت رایگان و با اینترنت نیم‌بها در دسترس اعضای اپلیکیشن حوزه هنری قرار می‌گیرد.
حسن یعقوبی
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۴:۵۰
یادداشت حسن یعقوبی؛
نگاهی تحلیلی به غزلی از علیرضا قزوه درباره امام خمینی(ره)
علیرضا قزوه را می‌توان یکی از شاعران موفق و جریان‌ساز در شعر معاصر به‌ویژه در حوزه شعر پایداری و آیینی به شمار آورد. انسجام، صراحت و روشنی زبان و در عین حال چند لایه بودن اشعارش، از ویژگی‌هایی است که شعر قزوه را از آثار دیگر شاعران امروز متمایز می‌سازد.
یحیی آریا بخشایش
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۳:۰۴
یادداشتی از یحیی‌ آریابخشایش؛
درک قیام پانزده خرداد نیاز به فهم زمستان ۱۳۴۱ دارد
درک قیام پانزده خرداد نیاز به فهم زمستان ۱۳۴۱ داشته و از اهمیت بسیاری برخوردار است، به گونه‌ای که می‌توان بین این دو رخداد پیوند ذاتی برقرار کرد و رویدادهای این فصل را از علل اصلی بروز قیام ۱۵ خرداد دانست.
جشنواره شعر و داستان انقلاب
۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۱۰:۵۴
با پایان مهلت ارسال اثر؛
۶۳۹ اثر در بخش‌های مختلف به جشنواره شعر و داستان انقلاب ارسال شد
با پایان مهلت ارسال اثر به دوازدهمین جشنواره شعر و داستان انقلاب، ۶۳۹ اثر در بخش‌های مختلف این رویداد ادبی از سوی متقاضیان دریافت شد.
مهدی حسن زاده
۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۳:۳۱
پردیس سینمایی بهمن شهرکرد پنج سالنه می‌شود
مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد که قبل از این با ۴ سالن در حال ساخت بود به همت موسسه بهمن سبز و حمایت حوزه هنری به یک سالن چهار فصل روباز مجهز خواهد شد.