چهارشنبه 5 تیر 1398
آرشیو
نمایشگاه گروهی نقاشی
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۲:۱۲
نمایشگاه گروهی نقاشی در حوزه هنری برپا می‌شود
نمایشگاه گروهی نقاشی جمعی از هنرمندان و اساتید نقاشی به همراه جمعی از هنر آموختگان آموزشگاه هنرهای تجسمی آرتا ۱۰ تیرماه ۹۸ برپا می‌شود.
سیلی های سخت
۱۳۹۸/۴/۵ - ۱۱:۳۳
با موضوع سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا؛
نمایشگاه گروهی «سیلی‌های سخت» برپا می‌شود
نمایشگاه گروهی پوستر، کارتون و کاریکاتور «سیلی‌های سخت» با موضوع سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا یکشنبه ۹ تیرماه در گالری خانه عکاسان برپا می‌شود.
قدرت الله معماریان
۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۹:۲۵
معماریان در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
خودم را مدیون شهدا می‌دانم/ انقلاب و دفاع مقدس حیاتی دوباره به هنرهای تجسمی بخشید
قدرت‌الله معماریان، مجسمه‌ساز، درباره علت جذابیت هنرهای تجسمی گفت: زمانی‌ که ما تصمیم گرفتیم از ظرفیت این هنر برای خلق آثار دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، شهدا و ... استفاده کنیم، فضای جدیدی برای حیات این هنر ایجاد شد و عملا در حیطه هنرهای تجسمی، قابلیت جدیدی بازتعریف شد که امروز بر اساس همان ظرفیت، ما آثاری در ژانر دفاع مقدس و انقلاب اسلامی خلق می‌کنیم.
کارگاه آینه کاری
۱۳۹۸/۴/۴ - ۰۹:۱۳
فرصتی برای ساخت تاریخ
به همت مرکز معماری اسلامی حوزه هنری، کارگاه آموزش آینه‌کاری در معماری ایران طی دوره‌ای ۱۰۰ ساعته برگزار می‌شود.
علی فروزانفر
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۷:۰۰
مدیر مرکز معماری اسلامی جزئیات برنامه‌های «باشگاه معماران» را تشریح کرد
علی فروزانفر، مدیر مرکز معماری اسلامی، جزئیات برنامه‌های «باشگاه معماران» را تشریح کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف و اتفاقاتی که در این باشگاه اتفاق خواهد افتاد، این است که بدنه فعالان حوزه معماری و شهرسازی با هم ارتباط و تعامل برقرار کرده و شناخت و اطلاعات کافی نسبت به همدیگر را پیدا کنند.
باشگاه معماران
۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۶:۲۳
باشگاه معماران مرکز معماری اسلامی حوزه هنری آغاز به کار کرد
مرکز معماری اسلامی حوزه هنری به منظور ارتقاء سطح آگاهی و شناخت هر چه بیشتر دانشجویان و فارغ‌التحصیلان معماری در شبکه‌ای منسجم، اقدام به افتتاح باشگاه معماران نمود.
علیرضا پاکدل
۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۲:۲۱
علیرضا پاکدل در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
نفوذ و اثربخشی هنر حد و مرز نمی‌شناسد
علیرضا پاکدل، کاریکاتوریست، درباره نمایشگاه «آسوده باش، من ملکه‌ام» گفت: حوزه هنری میزبان نمایشگاه‌هایی با موضوعات غرب و بیان مسائل پیرامون حقوق بشر و نگاه منتقدانه نسبت به مسائلی است که اهرم قدرت غرب به حساب می‌آید. از همین رو، ابزار هنر می‌تواند اثربخش از هر نوع محتوای دیگری باشد و تمامی مرزها را درنوردد.
مسعود نجابتی
۱۳۹۸/۳/۲۹ - ۱۰:۱۶
نجابتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
با موج جدیدی از نفوذ مواجه هستیم
مسعود نجابتی، گرافیست، درباره نمایشگاه «آسوده باش، من ملکه‌ام» گفت: امروز با موج جدیدی از نفوذ مواجه هستیم. از همین رو، هنرمند نباید در برابر خطر نفوذ کشورهایی مانند انگلیس سکوت کند.
سیدمحمدیاشار نادری رییس بنیاد فرهنگی روایت فتح
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۵:۲۴
رییس بنیاد روایت فتح عنوان کرد:
«آسوده باش من ملکه هستم» هنر را به خدمت تفکر و آرمان‌ها آورده است
سیدمحمدیاشار نادری در حاشیه بازدید از نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «آسوده باش من ملکه هستم» گفت: برپایی این نمایشگاه فی نفسه کار دقیق، درست و به هنگامی است که به همت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری اتفاق افتاده است و در آن بار دیگر هنر در خدمت تفکر و آرمان‌ها قرار گرفته است.
نیرومند
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۱۱:۱۷
نیرومند در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
عکس‌العمل کاریکاتوریست‌ها در بزنگاه‌ها قابل توجه است
محمدحسین نیرومند، گرافیست، درباره نمایشگاه کاریکاتور با موضوع ملکه انگلیس گفت: دولت استعماری انگلیس صدسال دخالت مستقیم در سیاست‌های ایران داشته است. این بار با برگزاری تولد ملکه اهداف دیگری را دنبال می‌کند، عکس‌العمل کاریکاتوریست‌ها به این موضوع و البته در بزنگاه‌ها واقعا قابل توجه است.