چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398
آرشیو
محسن یزدی
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۹:۵۱
مراسم تودیع محسن یزدی برگزار شد
گردهمایی مستندسازان به پاس فعالیت‌های درخشان یزدی در مرکز مستند سوره
مراسم تودیع محسن یزدی و معارفه یاسر فریادرس با حضور محمد حمزه‌زاده مدیرعامل موسسه توسعه سینمایی سوره حوزه هنری و جمع کثیری از مستند سازان و فعالان این عرصه چهارشنبه ۴ اردیبهشت‌ماه در حوزه هنری برگزار شد.
اختتامیه پنجمین جشن هفته هنر انقلاب اسلامی
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۲۰:۳۷
در اختتامیه پنجمین هفته هنر انقلاب؛
ابراهیم حاتمی‌کیا چهره هنر انقلاب در سال ۹۷ شد
آیین اختتامیه پنجمین هفته هنر انقلاب با معرفی چهره هنر انقلاب و رویداد شاخص این حوزه، امشب (دوشنبه ۲۶ فروردین) در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.
احسان کاوه
۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۰۲
جشن هفته هنر انقلاب/ ۵۶
کاوه: هنر را باید از مردم گرفت و به مردم پس داد
مدیر مرکز تلویزیونی و انیمیشن حوزه هنری درباره اوضاع سینمای ایران در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: برای ارتباط با مردم باید هنر را از آن‌ها بگیریم و به آن‌ها پس بدهیم. اینکه سرچشمه هنر از کجاست و مردم را به چه سمتی سوق می‌دهد، مهم است.
ابوالقاسم طالبی
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۲:۰۶
جشن هفته هنر انقلاب/ ۵۲
طالبی: مخاطب‌محوری سینما را متحول می‌کند
ابوالقاسم طالبی، کارگردان سینما، درباره سینمای انقلاب گفت: اینکه می‌گویند مخاطب تمایلی به دیدن فیلم‌های دفاع مقدس یا انقلاب اسلامی ندارند موضوعی رد شده است. مخاطب همیشه از اثر هنری خوب استقبال می‌کند، همیشه از دیدن یک فیلم خوب لذت می‌برد و امروز به عنوان یکی از آیتم‌های تعیین کننده می‌تواند موفقیت فیلم را نیز تامین کند.
مهدی جعفری
۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۵۸
جشن هفته هنر انقلاب/ ۵۱
جعفری: سینمای انقلاب در حال گذار است/ شعارزدگی آفت مخاطب‌گریزی سینما
مهدی جعفری، کارگردان سینما، درباره سینمای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در چهل‌سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سینمای ایران فراز و فرودهای بسیاری راتجربه کرده اما هنوز در مرحله گذار است و آینده روشنی در انتظار سینمای انقلاب است.
ویژه برنامه شب خاطره
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۰:۲۲
جشن هفته هنر انقلاب/ ۳۰
ویژه‌برنامه شب خاطره برگزار می‌شود/ اکران فیلم «۲۳ نفر»
هم‌زمان با ولادت امام سجاد(ع) (روز آزادگان) و به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی، ویژه‌برنامه شب خاطره با حضور و خاطره‌گویی تعدادی از آزادگان معروف به گروه ۲۳ نفر و کارگردان فیلم «۲۳ نفر» در حوزه هنری برگزار می‌شود.
قاسم زارع
۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۰۸:۴۷
جشن هفته هنر انقلاب/ ۲۷
زارع: غرب از هیچ قهرمان می‌سازد و ما از قهرمان‌های خودمان بی‌خبریم
قاسم زارع، بازیگر، درباره قهرمان‌های دفاع مقدس در سینمای ایران گفت: متاسفانه در تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، قهرمانان بسیاری داریم که گمنام مانده و فراموش شدند که هر کدام می‌توانست یک فیلم سینمایی جذاب باشد اما غربی‌ها در تخیل خود قهرمان خلق می‌کنند و قهرمان جهانی می‌شود.
هفته هنر انقلاب
۱۳۹۸/۱/۱۸ - ۱۰:۱۵
جشن هفته هنر انقلاب/ ۲۲
برنامه اکران فیلم‌های سینمایی در هفته هنر انقلاب اعلام شد
فیلم‌های سینمایی «رد خون، ماجرای نیمروز۲»، «دیدن این فیلم جرم است»، «بیست‌وسه نفر»، «قصر شیرین»، «شبی که ماه کامل شد» و «بنیامین» در پنجمین هفته هنر انقلاب در حوزه هنری اکران می‌شوند.
تاجبخش فنائیان
۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۰۸:۴۰
هفته هنر انقلاب/ ۱۶
فناییان: هنر انقلاب، فلسفه وحدت در عین کثرت است
تاجبخش فناییان، کارگردان تئاتر، معتقد است که هنر انقلاب، فلسفه وحدت در عین کثرت است اما چیزی که در هنرهای نمایشی دیده می‌شود به ‌صورت آشفته و بی‌نظم به کثرات جهان مادی می‌پردازد.
جمشید مشایخی
۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۴:۰۷
پیام تسلیت سازمان سینمایی حوزه هنری در پی درگذشت جمشید مشایخی
در پی درگذشت جمشید مشایخی، بازیگر پیش‌کسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، سازمان سینمایی حوزه هنری در پیامی درگذشت این هنرمند را تسلیت گفت.