دوشنبه 12 خرداد 1399
آرشیو
وجیهه سامانی
۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۲۰:۵۸
هنرمندان علیه کرونا/۳
سامانی: با تجهیز روحمان به سلاح دعا از آسیب‌ها در امان خواهیم بود
نویسنده کتاب «آن مرد با باران می‌آید» معتقد است: تعطیلات نوروزی و در خانه ماندن‌های کرونایی فرصت مغتنمی است برای کسانی که گرفتاری‌های روزمره و نبود فرصت، موجب شده تا کمتر به تقویت و تجهیز بعد معنوی و روحانی‌شان بپردازند و حالا می‌توانند با تجهیز روحشان به سلاح دعا، قدرت و توان جسمی‌شان را بالاتر ببرند و از بسیاری از آسیب‌های روحی و روانی در امان بمانند.
رمان «فرار به جابلقا»
۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۱۴:۱۷
فرار یک نوجوان رزمنده به جابلقا
رمان «فرار به جابلقا» نوشته اکبر صحرایی که با الهام از هفت خوان رستم در شاهنامه فردوسی و شهر افسانه‌ای اساطیری جابلقا، روایتی متفاوت از جنگ تحمیلی و فتح خرمشهر را برای نسل نوجوان ارائه داده، توسط سوره مهر منتشر شد.
داود ضامنی
۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۰۱:۲۹
یادداشتی از داوود ضامنی؛
کرونا و فلسفه
داوود ضامنی معاون فرهنگی امور استان‌ها در یادداشتی با موضوع پیامدهای بحران کرونا آورده است: واقعیت این است که کرونا تمام تاریخ بشر را تا پیش از خود به «خاطره» تبدیل کرد.
امید مهدی نژاد
۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۰۱:۱۲
هنرمندان علیه کرونا/۲
مهدی‌نژاد: قرنطینه، فرصتی است که به کشف خانه بپردازیم و به کشف خودمان
امید مهدی‌نژاد شاعر و طنزپرداز معتقد است: قرنطینه، فرصت خوبی است که ارتباطات و تعلقات و تحرکات خود را در نظر بیاوریم و ببینیم کدام‌ها اصیل بودند و کدام‌ها نه. در واقع، فرصتی است که به کشف خانه بپردازیم و به کشف خودمان.
میلاد عرفان پور
۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۰۱:۰۸
هنرمندان علیه کرونا/۱
عرفان‌پور: «آفتابگردان‌ها» با حضور ۵۰ بانوی شاعر در فضای مجازی اردو زدند
دوره‌های آموزشی آفتابگردان‌ها با در نظر گرفتن شرایط موجود و لزوم خانه‌نشینی، اردوی آموزشی خود را به صورت مجازی برپا می‌‌کند.
پرمخاطب‌ترین آثار صوتی ۹۸ سوره مهر
۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۰۰:۴۶
مدیر سوره مهر الکترونیک خبر داد:
«دختر شینا»، «آبنبات هل‌دار»، «وقتی مهتاب گم شد» و «در کمین گل سرخ» پرمخاطب‌ترین آثار صوتی ۹۸
امین نادری، مدیر سوره مهر الکترونیک، کتاب‌های«دختر شینا»، «آبنبات هل‌دار»، «وقتی مهتاب گم شد» و «در کمین گل سرخ» را پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی سوره مهر در سال ۹۸ معرفی کرد.
دومین جشنواره گوینده شو
۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۲۳:۳۶
دومین جشنواره «گوینده شو» آغاز به کار کرد
دومین دوره جشنواره «گوینده شو» از امروز ۱۲ فروردین آغاز می‌شود و تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه فرصت برای ارسال آثار وجود دارد.
ملاصالح قاری
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۶:۱۰
از شخصیت‌های اصلی فیلم سینمایی «۲۳ نفر» به دلیل عفونت ریه؛
ملاصالح قاری در بیمارستان بستری شد
ملاصالح قاری از آزادگان و راویان هشت سال دفاع مقدس و یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم سینمایی «۲۳ نفر» به دلیل عفونت ریوی در بیمارستان بستری شد.
غفارحدادی
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۵:۰۳
غفار حدادی: «یک محسن عزیز» زندگینامه داستانی است اما از این عنوان ترسیدم!
فائضه غفارحدادی نویسنده کتاب «یک محسن عزیز» می‌گوید: کتاب «یک محسن عزیز» زندگینامه داستانی است ولی به این دلیل که کتاب‌هایی که از این عنوان استفاده می‌کنند خودشان را در تخیل آزاد می‌گذارند، ترسیدم از این عنوان. می‌خواستم به مخاطبم بگویم میزان تخیل در کتاب من خیلی کم است. ممکن است دیالوگی را به صورت تخیلی نوشته باشم، ولی آن دیالوگ را براساس احساس مستند آن واقعه نوشته ام.
سفر به روایت سرفه‌ها
۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۴:۱۳
«سفر به روایت سرفه‌ها» تجدید چاپ شد
چاپ جدید کتاب «سفر به روایت سرفه‌ها» نوشته سردار حمید حسام یکی از نتایج سفر جانبازان شیمیایی به هیروشیما با تغییر جلد توسط سوره مهر منتشر شد.