سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
آرشیو
سوره مهر
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۶:۰۴
عرضه ۱۳ عنوان کتاب جدید سوره مهر در روز چهارم نمایشگاه کتاب
انتشارات سوره مهر در چهارمین روز نمایشگاه کتاب، سیزده عنوان کتاب چاپ اول را عرضه کرد.
سیاه چال مستر
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۶:۰۴
«سیاه‌چال مستر»، از تازه‌های نشر سوره مهر
کتاب «سیاه‌چال مستر» اثر محبوبه عزیزی خاطرات یک دیپلمات ایرانی است که در بغداد ربوده شد و ۴۷ روز در سیاه‌چال زندانی بود.
فیلشاه
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۶:۰۳
استقبال بازدیدکنندگان کودک از «فیلشاه»
کتاب قصه و رنگ‌آمیزی «فیلشاه» با عنوان «کی از همه بهتره» نوشته عباس شراره با ترجمه مرتضی سماوی که سال گذشته از سوی سوره مهر روانه بازار نشر شد، همچنان مورد استقبال کودکان است و این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های غرفه مهرک در نمایشگاه امسال است.
در کمین گل سرخ
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۳:۳۸
خوانِش یک فصل از کتاب
«در کمین گل سرخ» در نمایشگاه کتاب تهران
کتاب «در کمین گل سرخ»، زندگی‌نامه داستانی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به قلم محسن‌مومنی‌ شریف است که به‌تازگی به تقریظ مقام معظم رهبری درآمده و توسط انتشارات سوره مهر بیش از ۲۲ بار تجدید چاپ شده است.
بازدید  وزیر فرهنگ از غرفه انتشارات سوره مهر
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۳:۳۳
صالحی در بازدید از غرفه سوره مهر در نمایشگاه کتاب:
ثبت خاطرات دفاع مقدس سرمایه‌های انسانی را تجمیع می‌کند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از غرفه انتشارات سوره مهر در نمایشگاه کتاب گفت: بهره‌برداری و فراوری خاطرات دفاع مقدس کمک می‌کند سرمایه اجتماعی درازمدت برای کشورمان و اسلام فراهم کنیم.
عبدالحمید قره داغی
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۲:۲۰
«قرار به وقت نمایشگاه» در غرفه سوره مهر
مدیرعامل سوره مهر گفت: امسال موضوع «قرار به وقت نمایشگاه» در این غرفه اجرا می‌شود؛ به طوری که نویسندگان و مخاطبان رو در رو با هم صحبت می‌کنند.
بهناز ضرابی زاده
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۲:۱۹
عرضه کتاب «ساجی» در غرفه انتشارات سوره مهر
بهناز ضرابی‌زاده، نویسنده کتاب «دختر شینا» که امسال با کتاب «ساجی» در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارد، گفت: ایرانیان به قدری خوش‌فکر و مصمم هستند که برای حل مشکلاتشان راه حل خوبی پیدا می‌کنند و از همین حیث من امیدوار به فرداها و روزهای روشن هستم.
فاضل نظری
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۴:۰۶
سروده‌های فاضل نظری در قالبی جدید به نمایشگاه کتاب می‌رسد
مدیر سوره مهر الکترونیک از عرضه روزانه یک عنوان کتاب الکترونیک در ایام برگزاری سی‌ودومین دوره نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: «نقاشی قهوه‌خانه» و برخی از اشعار فاضل نظری از جمله این آثار هستند.
ساعت شعر
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۴:۰۳
محفل «ساعت شعر» یکشنبه ۸ اردیبهشت برگزار می‌شود
با حضور سعید بیابانکی، علی داوودی، محمود حبیبی کسبی و ناصر فیض، برنامه «ساعت شعر» یکشنبه ۸ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری برگزار می‌شود.
گوینده شو
۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۴:۰۲
جشنواره «گوینده شو» سوره مهر برگزار می‌شود
انتشارات سوره مهر جشنواره «گوینده شو» را با هدف معرفی و شناسایی علاقه‌مندان به گویندگی کتاب صوتی از چهارم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌کند.