جمعه 16 خرداد 1399
آرشیو
شب شعر «دیدار ماه»
۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۱۲:۴۶
حاشیه‌نگاری از شب شعر «دیدار ماه» به یاد دیدارهای سالانه شعرا با رهبری؛
حجت‌الاسلام قمی: دیدار شخص اول کشور با اهالی شعر و ادب در دنیا بی‌نظیر است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی معتقد است: اینگونه اهتمام که شخص اول کشور بزرگ ایران با عالمی از مسئله و پیچیدگی‌ و مخاطره از جنس جنگ، تحریم و بسیاری امور دیگر هر سال دیداری پر اهمیت و مفصل را ترتیب دهند و چنین وقت خود را به آن اختصاص دهند در سطح کشور‌های دنیا در تمام تاریخ بی‌نظیر است.
حجت الله ناظری
۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۱۱:۴۲
یادداشت سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان درباره کرونا؛
ناظری: ضرورت توسعه مهارت گفت‌وگو و کاهش شکاف میان خانواده‌ها
حوزه هنری کودک و نوجوان در تلاش است تا نسبت به ارائه و تولید محصولات فرهنگی و هنری متناسب با ایام کرونا فضایی ایجاد کند تا خانواده‌ها در روزهای کرونایی از آنها بهره ببرند، مهارت‌های خود را ارتقاء دهند و به هم نزدیک‌تر شوند.
کتاب از شریف تا لس آنجلس
۱۳۹۹/۲/۲۱ - ۱۰:۳۲
«از شریف تا لس‌‌آنجلس» توسط سوره مهر منتشر شد؛
شرح ۵۰۰ روز اسارت استاد دانشگاه ایرانی در آمریکا
«از شریف تا لس‌‌آنجلس» روایتی است خواندنی از مجتبی عطاردی استاد دانشگاه شریف و پژوهشگر ایرانی، که در این کتاب از ۵۰۰ روز اسارت خود در آمریکا سخن گفته است.
کتاب مهر و آتش
۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۱۱:۳۹
کتاب «مهر و آتش» به چاپ دوم رسید
کتاب «مهر و آتش»؛ رویارویی اسطوره‌های آیین مهر و مزدیسنا در شاهنامه نوشته زند‌ه‌یاد مهرداد اوستا به اهتمام بهروز ایمانی توسط سوره مهر منتشر شد.
شب شعر «دیدار ماه»
۱۳۹۹/۲/۲۰ - ۰۰:۰۳
شب شعر «دیدار ماه» همزمان با دیدارهای سالانه شعرا با رهبری؛
وعده سالانه دیدار شاعران با رهبری در حوزه هنری برپا شد/ مؤمنی‌شریف: شعر ثروت ملی است و باید قدر آن را دانست
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در مورد دیدارهای هر ساله شعرا با مقام معظم رهبری در نیمه‌های ماه مبارک رمضان گفت: حضرت آقا می‌فرمایند که شعر ثروت ملی است و باید به آن افزوده شود و به خوبی از آن استفاده شود و باز هم تاکید دارند برپایی این جلسات به نوعی تکریم ادبیات فارسی است.
دیدار شعر و شمع/۵
۱۳۹۹/۲/۱۹ - ۱۷:۲۵
دیدار شعر و شمع/ ۵
مظفری: دیدار شعرا با رهبری همدلی میان فارسی‌زبانان را محکم‌تر کرده است/ آکین: رهبر انقلاب ارتباط انسانیت با شعر را به خوبی می‌شناسد
شب شعر «دیدار ماه» به عنوان جایگزین دیدار سالانه شعرا با رهبر انقلاب در ماه مبارک رمضان سال جاری برگزار می‌شود؛ دیداری که بسیاری از شعرای کشورهای همسایه به ویژه فارسی‌زبانان و علاقه‌مندان به شعر فارسی هر سال در انتظار آن هستند.
رهبری
۱۳۹۹/۲/۱۹ - ۱۶:۲۱
دیدار شعر و شمع/ ۴
وعده سالانه دیدار شاعران در نیمه رمضان؛ این بار در حوزه هنری
هر سال، همزمان با شب ولادت کریم اهل ‌بیت، امام حسن مجتبی(علیه‌السلام)، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب دیدار می‌کردند، اما این دیدار امسال به میزبانی حوزه هنری و در غیاب امین شعر انقلاب برگزار می‌شود.
دیدار شعر و شمع/۳
۱۳۹۹/۲/۱۸ - ۱۶:۴۵
دیدار شعر و شمع/ ۳
محمدزمانی: دیدار شاعران با رهبری بزرگ‌ترین اتفاق ادبی سال است/ احمدی: جوان‌گرایی، از برکات دیدار سالانه شاعران با رهبری است
شب شعر «دیدار ماه» به عنوان جایگزین دیدار سالانه شعرا با رهبر انقلاب در ماه مبارک رمضان سال جاری برگزار و شب نیمه ماه مبارک رمضان مصادف با جمعه شب ۱۹ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه از شبکه چهار سیما به صورت مستقیم پخش خواهد شد.
دیدار شعر و شمع/۲
۱۳۹۹/۲/۱۷ - ۱۴:۴۴
دیدار شعر و شمع/۲
امینی: قالب‌های مختلف شعری در دیدار رهبری مورد توجه است/عارفه دهقانی: ایجاد انگیزه مهم‌ترین تأثیر دیدار شعرا با رهبری است
دیدار سالانه رهبر ادیب انقلاب با شاعران - بدون هیچ اغراقی- یکی از بزرگ‌ترین اتفاقات ادبی سال‌های پس از انقلاب و همایشی باشکوه و بی‌بدیل است که محک و عیاری منطقی برای سنجیدن جریان شعر کشور دارد.
دیدار شعر و شمع/۱
۱۳۹۹/۲/۱۷ - ۱۲:۰۳
دیدار شعر و شمع/۱
محدثی‌خراسانی: رهبری، انگیزه و عاملی برای پیشرفت شعر انقلاب است/ قزوه: استقبال رهبری به اشعار زرویی به شعر طنز رونقی دوباره داد
هر ساله با نزدیک شدن به نیمه ماه مبارک رمضان، شاعران و اهالی ادبیات کشور، شاهد واقعه‌ای به یاد ماندنی هستند؛ واقعه‌ای که می‌توان آن را از موهبت‌ها و برکات انقلاب اسلامی ایران دانست.