چهارشنبه 30 مرداد 1398
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نمایش کودک و نوجوان «گربه‌ای در قصر ملکه» به نویسندگی و کارگردانی انوش معظمی در تماشاخانه مهر حوزه هنری
 انوش معظمی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
تئاتر کودک و نوجوان/۲
معظمی: تماشاخانه مهر را به تئاتر کودک و نوجوان اختصاص دهید/ تئاتر کودک و نوجوان محملی برای آموزش و تربیت
انوش معظمی، هنرمند باتجربه تئاتر کودک و نوجوان، معتقد است: تغییرات نگرشی به تئاتر و اجرای نمایش‌های کودک و نوجوان در حوزه هنری نوید بخش بازگشت روزهای پر رونق در این ژانر از تئاتر است.
گربه‌ای در قصر ملکه»
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
به دلیل استقبال تماشاگران
اجرای نمایش«گربه‌ای در قصر ملکه» تا ۷ تیر تمدید شد
نمایش «گربه‌ای در قصر ملکه» که مدتی است به کارگردانی انوش معظمی در تماشاخانه مهر حوزه هنری به روی صحنه رفته است، تا ۷ تیرماه سال جاری به اجرای خود ادامه خواهد داد.
فرید نوایی آهنگ‌ساز
دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
نوایی، آهنگ‌ساز تئاتر و تلویزیون:
آهنگ‌سازی نمایش «گربه‌ای در قصر ملکه» دارای ساختاری دو وجهی است
فرید نوایی، آهنگ‌ساز نمایش «گربه‌ای در قصر ملکه» در خصوص آهنگ‌سازی این نمایش گفت: انوش معظمی کارگردان این اثر بخشی از آهنگ‌ها را متناسب با خلاقیت کارگردانی خود پیش از آغاز کار سفارش داده و خود در ساخت آن نظارت داشت و بخش دیگری از آهنگ‌های این نمایش را هنگام تمرینات اجرایی نمایش و در روند تولید سفارش داد.
انوش معظمی
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸
معظمی کارگردان نمایش «گربه‌ای در قصر ملکه»:
تئاتر کودک و نوجوان بضاعت قوی و حمایت ضعیف دارد
انوش معظمی که این روزها در تماشاخانه مهر حوزه هنری نمایش «گربه‌ای در قصر ملکه» روی صحنه برده، معتقد است: بضاعت‌ها و توانایی‌های فکری و عملی هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان کشور خوب است اما وضع نامطلوب آن به عدم پشتیبانی جدی از سوی متولیان تئاتر کشور مربوط می‌شود.
گربه‌ای در قصر ملکه»
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
«گربه‌ای در قصر ملکه» به تماشاخانه مهر می‌آید
نمایش کودک و نوجوان «گربه‌ای در قصر ملکه» به نویسندگی و کارگردانی انوش معظمی در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.