شنبه 14 تیر 1399
نتیجه جستجوی کلیدواژه:نمایش «زنان بیشه‌گل»
شهرام کرمی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
کرمی پس از تماشای «زنان بیشه‌گل» بیان کرد:
رونق تئاتر ارتباط مستقیم با تجهیز و ازدیاد ابزار و امکانات فنی تئاتر دارد
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از تماشای «زنان بیشه‌گل» در تماشاخانه مهر گفت: رونق تئاتر ارتباط مستقیم با تجهیز و ازدیاد ابزار و امکانات فنی تئاتر دارد، تحقق این امر به مشارکت بسیاری از متولیان در دستگاه‌های اجرایی بستگی دارد و انتظار می‌رود که درصدی از اعتبارات استانی و بودجه شهرداری‌ها مصروف ایجاد ابنیه تئاتری جدید و تجهیز امکانات اجرای اثر نمایشی شود.
حسن باستانی
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
باستانی: «زنان بیشه‌گل» مفهومی ارزشی در فضای فولکلور را بیان می‌کند
یک کارگردان تئاتر گفت: نمایش «زنان بیشه‌گل» در فضایی فولکلور در تلاش برای بیان یک مفهوم ارزشی است؛ مفهومی که ممکن است در میان بسیاری از مردم جهان نگرشی واحد در مورد آن وجود داشته باشد اما مهم این است که این مفهوم در فضای چنین نمایشی، بومی‌سازی شود.
حسین مسافر آستانه
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
«زنان بیشه‌گل» تا ۲۶ تیر اجرا می‌شود
آستانه: حوزه هنری حامی همیشگی تئاتر استانی است/ آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می‌کرد
حسین مسافرآستانه، کارگردان پیش‌کسوت تئاتر، پس از تماشای نمایش «زنان بیشه‌گل» گفت: مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به منظور ایجاد فرصتی به گروه‌های تئاتر شهرستان برای حضور در سالن‌های نمایشی پایتخت و تجربه اجرای عمومی، نشان داده است حامی همیشگی تئاتر شهرستان‌ها است.
نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی
دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸
با حضور جمعی از هنرمندان؛
زنگ افتتاح «زنان بیشه‌گل» در تماشاخانه مهر نواخته می‌شود
زنگ افتتاح نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی که پیش از این عنوان برگزیده شانزدهمین جشنواره «تئاتر مقاومت» را از آن خود کرده بود، چهارشنبه ۱۲ تیرماه با حضور جمعی از هنرمندان در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صدا درمی‌آید.
نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
برگزیده شانزدهمین جشنواره «تئاتر مقاومت» به تماشاخانه مهر می‌آید
نمایش «زنان بیشه‌گل» به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی که پیش از این عنوان برگزیده شانزدهمین جشنواره «تئاتر مقاومت» را از آن خود کرده است، از ۱۲ تا ۲۶ تیرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به روی صحنه می‌رود.