یکشنبه 19 مرداد 1399
نتیجه جستجوی کلیدواژه:معرفی کتاب
مشق عاشقی
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
«مشق عاشقی» در سمنان کتاب شد
کتاب «مشق عاشقی» مجموعه آثار تایپوگرافی و نقاشی عاشورایی است که از سوی دفتر هنرهای تجسمی حوزه هنری استان سمنان تهیه شده است.
کتاب «تجسم یک باور»
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
معرفی کتاب؛
«تجسم یک باور»، سفری عکاسانه در رویدادهای انقلاب در استان سمنان
کتاب «تجسم یک باور» عکس‌هایی دیده‌نشده از راهپیمایی‌ها و رویدادهای سیاسی شهرستان‌های سمنان و گرمسار در سال‌های ۵۷ و ۵۸ است که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
روزشمار انقلاب سمنان
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
روزشمار انقلاب اسلامی در استان سمنان، بازگویی موج انقلاب در گوشه و کنار استان
کتاب سه جلدی «روز شمار انقلاب اسلامی در استان سمنان» به کوشش مرتضی حاجیان‌نژاد است که در سه جلد از سوی حوزه هنری استان سمنان منتشر شده و به بازگویی موج انقلابی شدن مردم استان سمنان در دوره‌های مختلف می‌پردازد.
استان سمنان در سفرنامه سیاحان خارجی
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
معرفی کتاب؛
استان سمنان در سفرنامه سیاحان خارجی
سفرنامه‌ها به عنوان یک منبع و گنجینه‌ بی‌بدیل وقایعی از تاریخ را در دل خود جای داده‌اند که هیج جای دیگری نشانی از آن‌ها باقی نیست و کتاب «استان سمنان در سفرنامه سیاحان خارجی» جمع‌آوری «رسول گلپایگانی» بخشی از این وقایع را به رشته تحریر درآورده است.
کتاب جامه سرخ
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
معرفی کتاب؛
«جامه سرخ»، خاطرات خودنوشت شهید احمد امی
کتاب «جامه سرخ» در برگیرنده خاطرات برگزیده شهید احمد امی از سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۵۹ است که به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری سمنان از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
اندیشه در بحران
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
به قلم دکتر شهریار زرشناس؛
«اندیشه در بحران» به بررسی اندیشه‌های متفکران غربی می‌‌پردازد
دکتر شهریار زرشناس در مجموعه کتاب «اندیشه در بحران» به تحلیل مبانی فکری و اندیشه‌ای یازده تن از متفکران و اندیشمندان غربی از جمله فروید، ایزایا برلین، میلتون فریدمن، رولان بارت، ژان پل سارتر و ... می‌پردازد.
یکشنبه اخر
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
به مناسبت روز پرستار
روایت پرستاری از رزمندگان مجروح در یک‌شنبه آخر
کتاب «یک‌شنبه آخر» خاطرات خودنوشت معصومه رامهرمزی یکی از امدادگران دوران دفاع مقدس است که به مناسبت روز ولادت حضرت زینب (س) معرفی می‌شود.