چهارشنبه 7 اسفند 1398
نتیجه جستجوی کلیدواژه:مدرسه تابستانه درنگ
مسعود فراستی منتقد سینما
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
فراستی: نقد پلی میان سینما و علوم انسانی است
مسعود فراستی منتقد سینما در مدرسه تابستانه درنگ گفت: مثل طلبه‌ها که مدام با هم دعوا می‌کنند و دعواها ثمر بخش است، در حوزه هنر هم باید نقد جدی از هم داشته باشید،
دکتر حسن شهرستانی استاد دانشگاه هنر
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
شهرستانی در مدرسه تابستانه «درنگ»:
شعر فارسی پنجره‌ای به دانش‌های گوناگون ماست
سید حسن شهرستانی در مدرسه تابستانه «درنگ» پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی گفت: همانطوری که در هر ۱۰۰ هزار نفر یک نفر شاعر و نویسنده می‌شود، یک حد اجتماعی دارد؛ اما همه باید درست بنویسند.،درست نوشتن وظیفه‌ی همه است.
صالحی دره بیدی در مدرسه تابستانه درنگ
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
در مدرسه تابستانه درنگ عنوان شد؛
مهدی صالحی: نبض تمدن در دست زبان است
صالحی دره بیدی در مدرسه تابستانه درنگ گفت: در دوره استعمار ۴۰۰۰ زبان از بین رفت.( فرق زبان با گویش این است که زبان واژگان متفاوت ، دستور زبان متفاوت دارد، مثل فرق انگلیسی و فارسی ) و در مناطقی همچون مغولستان، آمریکای لاتین و .. اتفاق افتاد. مرگ زبان‌ها در حدی مهم بود که مردم شناسان هشدار داده بودند.
میثم سفیدخوش در اختتامیه مدرسه تابستانه درنگ
شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
دکتر سفیدخوش در اختتامیه مدرسه تابستانه درنگ:
سیاست زیبایی شناسانه، بهترین سبک حکومت است
میثم سفیدخوش در اختتامیه مدرسه تابستانه درنگ گفت: کسی که در قله‌ خطیر ایستاده دو سبک را برای سیاست ورزی می‌تواند انتخاب کند که یکی سیاست غیرزیبایی شناسانه و دیگری سیاست زیبایی شناختی است.
سید محمد بهشتی
دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸
بهشتی: جامع‌ترین مظهر فرهنگ معماری است
محمد بهشتی در اولین روز مدرسه تابستانه درنگ گفت: محیط و معماری ظرف ایجاد فرهنگ هستند. هر آنچه از فرهنگ و تمدن وجود دارد در این ظرف تولید و بازتولید می‌شود.