چهارشنبه 26 تیر 1398
نتیجه جستجوی کلیدواژه:محسن میرزا‌علی
مرشد محسن میرزا علی و حسین عالم بخش
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
عالم‌بخش: حرم امام(ره) میزبان اجراهای جشنواره سوم است/ تقدیر ویژه از مرشد مهدی چایانی و مرشد محمد احدی در اختتامیه
حسین عالم‌بخش، دبیر سومین جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر(نقالان علوی)، گفت: آیین افتتاحیه سومین جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر(نقالان علوی) ۱شهریورماه در بهشت زهرا(س) قطعه هنرمندان بر مزار مرشد ولی‌الله ترابی با ادای احترام به ایشان و اجرای برنامه‌های ویژه‌ای از جمله نقالی و نواختن سنج و دمام برگزار می‌شود.
محسن میرزاعلی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶
یادداشتی از محسن میرزا‌علی؛
قدم‌های استوار با پشتوانه‌ بزرگان در دفتر «تعزیه و آیین‌های نمایشی» حوزه هنری
میرزا‌علی در بخشی از یادداشت خود آورده است: برآنیم تا در دفتر «تعزیه و آیین‌های نمایشی» حوزه هنری، با تکیه بر مدد مولا و بهره‌مندی از دانش و خرد جمعی تمام اربابان فرهنگ و هنر دینی و آیینی کشور عزیزمان گامی سترگ و بلند برداریم، گامی که بن‌مایه‌ آن تلاش‌های بی‌وقفه‌ هنرمندان و خردمندان پیشین است.
نشست رسانه ای «همایش تئاتر مردمی پیاده روی اربعین»
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
میرزاعلی در حاشیه اختتامیه دومین همایش تئاتر مردمی پیاده‌روی اربعین:
صبوری، درسی است که از اربعین امسال آموختیم
دومین همایش تئاتر مردمی پیاده‌روی اربعین به کوشش مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از ۱۳ تا ۱۸ آبان در شهرهای نجف و کربلا و روز شنبه، ۱۸ آذرماه نیز در تماشاخانه‌ مهر حوزه هنری مراسم اختتامیه آن با حضور جمعی از مدیران فرهنگی هنری، هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.
اربعین
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶
گلایه‌های زارعی از ستاد مرکزی اربعین:
هنرمندان تئاتر مردمی اربعین، سفیران فرهنگی این کشور هستند
کوروش زارعی ضمن گلایه از ستاد برگزاری اربعین، برگزاری دومین همایش تئاتر مردمی پیاده‌روی اربعین را حرکتی خالصانه و مخلصانه‌ از سوی هنرمندان تئاتر حوزه هنری دانست.