شنبه 16 فروردین 1399
نتیجه جستجوی کلیدواژه:عبدالحمید قره داغی
قره داغی
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
انتشارات سوره مهر در پی شیوع ویروس کرونا؛
قره‌داغی از پویش «در خانه بمانیم و سفر برویم» خبر داد
مدیرعامل انتشارات سوره در خصوص فعالیت‌‌های انتشارات سوره مهر در پی شیوع ویروس کرونا گفت: «در خانه بمانیم و سفر برویم» در حقیقت یک جمله به‌ظاهر متناقض است که با کتاب و مطالعه شدنی می‌شود. اینکه «در خانه بمانیم!»، توصیه همه به مردم برای غلبه بر این بیماری است ولی از طرف دیگر، مردم با خواندن کتاب می‌توانند سفرهایی را که تا به‌حال تجربه نکرده‌اند، تجربه کنند.
مومنی شریف
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
مومنی‌شریف: برپایی فروشگاه کتاب در سینماها، مشکل کمبود کتاب‌فروشی‌ها را جبران می‌کند/ قره‌داغی: عرضه محصولات فرهنگی و هنری به مخاطبان دغدغه‌‎ای در فضای تولید محتوا
رئیس حوزه هنری از کمبود کتاب‌فروشی در سطح کشور به عنوان یک مشکل اساسی خبر داد و گفت: دلیل برپایی فروشگاه کتاب در سینماها دسترسی آسان به کتاب برای اهالی مطالعه است.
قره داغی
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
عبدالحمید قره داغی:
اصلاح قوانین مصوب مجلس، فعالیت انتشارات سوره مهر را افزایش می‌دهد
مسئول انتشارات سوره مهر شرایط موجود را مناسب فعالیت‌های نشر در انتشارات متبوع خود ندانست و گفت: برخی از قوانین مصوب دولت بوده و در حال اصلاح است، پس از محقق شدن این امر شاهد فعالیت بیشتری از سوی انتشارات سوره مهر هستیم.
عبدالحمید قره داغی
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
با حکم رئیس حوزه هنری؛
عبدالحمید قره‌داغی به معاونت اداری- مالی حوزه هنری منصوب شد
محسن مومنی‌شریف، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، طی حکمی عبدالحمید قره‌داغی را به سمت معاون اداری – مالی حوزه هنری منصوب کرد.
عبدالحمید قره داغی
یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
«قرار به وقت نمایشگاه» در غرفه سوره مهر
مدیرعامل سوره مهر گفت: امسال موضوع «قرار به وقت نمایشگاه» در این غرفه اجرا می‌شود؛ به طوری که نویسندگان و مخاطبان رو در رو با هم صحبت می‌کنند.
نشست خبری سوره مهر
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸
در نشست خبری انتشارات سوره مهر مطرح شد
قره‌داغی: عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب چاپ اول در نمایشگاه کتاب تهران/ سرهنگی : صدای جنگ با صدای زنان بهتر شنیده می‌شود
عبدالحمید قره داغی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر در نشست خبری اعلام برنامه‌های این نشر در سی و دومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: در نمایشگاه کتاب امسال حدود ۱۷۰ اثر چاپ اول و در مجموع ۵۳۰ دوره چاپ خواهیم داشت که در نمابشگاه کتاب عرضه می‌شود.
عبدالحمید قره داغی
شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
سوره مهر کتاب‌های ۲۰ سال گذشته را به نمایشگاه کتاب می‌آورد
مدیر انتشارات سوره مهر گفت: کتاب‌های قدیمی را که بیست سال از آخرین چاپشان گذشته برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران، منتشر می‌کنیم.
نشست خبری و اعلام برنامه های انتشارات سوره مهر در «سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران»
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
قره‌داغی در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزهنری:
انقلاب و دفاع مقدس پرمخاطب‌ترین موضوعات در حوزه نشر است/ با ۳۰۰ عنوان کتاب چاپ اول، به نمایشگاه آمده‌ایم
مدیر عامل انتشارات سوره مهر در روز افتتاح نمایشگاه کتاب تهران گفت: علی‌رغم تصور عده‌ای، محتوای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جزو پرمخاطب‌ترین موضوعات در حوزه نشر است و این مسئله توسط انتشارات سوره مهر بارها به اثبات رسیده است.
عبدالحمید قره داغی
شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
عبدالحمید قره‌داغی در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
کتب منتشر شده با مضامین انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دست‌مایه فیلم‌های سینمایی قرار بگیرد
مدیرعامل انتشارات سوره مهر در حاشیه برنامه بزرگداشت از مرحوم فرج الله سلحشور گفت: باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا کتب منتشر شده با مضامین انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دست میایه فیلم های سینمایی شود.
عبدالحمید قره داغی
دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
مدیرعامل انتشارات سوره مهر مطرح کرد:
کتاب برای انبارکردن چاپ نمی‌کنیم/ اولویت‌ حوزه‌ هنری اولویت ماست
عبدالحمید قره‌داغی گفت: اولویت کاری سوره مهر همان اولویت‌های کاری حوزه هنری است؛ ولی با توجه به اینکه به چرخه اقتصادی آثار هم فکر می‌کنیم، در پذیرش و انتشار، سخت‌گیرتر شده‌ایم و البته به فکر تقویت حوزه ادبیات، شعر، سینما و نمایش هم هستیم.