سه شنبه 19 آذر 1398
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شهید صیاد شیرازی
محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
مومنی‌شریف: قهرمانان دفاع مقدس غیرممکن‌ها را ممکن کردند
محسن‌ مومنی‌شریف در آیین رونمایی از تقریظ رهبری بر کتاب «در کمین گل سرخ» طی قرائت بخشی از مقاله در دست تدوینش درباره ادبیات انقلاب اسلامی گفت: هنگامی که خاطرات و سرگذشت قهرمانان و فرماندهان دفاع مقدس را می‌خوانیم دیگر به غیرممکن‌ها فکر نمی‌کنیم! با آنان رشد می‌کنیم و افق‌هایی در برابر دیدگانمان ترسیم می‌شود که سبب می‌شود وسوسه‌ هیچ وسوسه‌گری در عزممان خللی وارد نکند.
متن تقریظ رهبر انقلاب
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی شد+ متن تقریظ
در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که صبح امروز (سه‌شنبه۲۷ فروردین) و در آستانه‌ی روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، از تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی شد.
رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب در کمین گل سرخ
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
هشتمین پاسداشت جهاد و ادبیات مقاومت مطرح شد
رشد و مهندسی ادبیات انقلاب اسلامی را مدیون رهبری هستیم
در هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت، صبح امروز ۲۷ فروردین از تقریظ حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی شد.
پوستر رونمایی از تقریظ رهبری کتاب در کمین گل سرخ
یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
در هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت
تقریظ رهبری بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی می‌شود
تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «در کمین گل سرخ» سه شنبه ۲۷ فروردین ماه در محل گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار می‌شود.
شهید صیاد شیرازی
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷
شهید صیاد شیرازی را با کتاب‌های سوره مهر بشناسید
«یادداشت‌های سفر شهید صیاد شیرازی»، «در کمین گل سرخ»، «آزادی خرمشهر» و «ناگفته‌های جنگ» چهار عنوان کتاب از انتشارات سوره مهر است که هم‌زمان با سالگرد شهادت شهید صیاد شیرازی به علاقه‌مندان کتاب معرفی می‌شود.