یکشنبه 11 خرداد 1399
نتیجه جستجوی کلیدواژه:شب قدر
 افتتاح نمایشگاه نقاشی «فریاد سنگ» و تابلو نقاشی«شب قدر» اثر استاد عبدالحمید قدیریان
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
قدیریان: شب قدر، شب فرماندهی کل سال جاری است
خالق تابلو نقاشی «شب قدر» معتقد است: شب قدر، شب فرماندهی کل سال جاری است و برای تمامی مردم جهان تصمیم‌گیری می‌شود. به این ترتیب امام علی(ع) در این شب رویدادهای سال جاری را برای همگان رقم می‌زند و پای آن را امضا می‌کند.
نمایشگاه فریاد سنگ
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
به مناسبت روز قدس؛
نمایشگاه نقاشی «فریاد سنگ» افتتاح می‌شود
همزمان با افتتاح نمایشگاه نقاشی «فریاد سنگ»؛ تابلو نقاشی«شب قدر» اثر استاد عبدالحمید قدیریان و نمایشگاه پوسترهای مقاومت فلسطین، سه‌شنبه ۷ خردادماه در حوزه هنری رونمایی می‌شود.
مجید عقیلی، گرافیست اصفهانی
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
مجید عقیلی:
كم‌دانشی تصویری بسیاری از هنرجویان را آزار می‌دهد
مجید عقیلی، گرافیست اصفهانی، گفت: كم‌دانشی تصویری بسیاری از هنرجویان را آزار می‌دهد و اینكه نمی‌توانند از دیده‌هایشان جدا شوند و اصرار به تكرار تصاویری كه ملكه ذهنشان شده است دارند، سبب می‌شود كه نتوانند خلاقانه عمل كنند.
هفتمین كارگاه شب‌های قدر برپا
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
به همت حوزه هنری خوزستان
هفتمین كارگاه شب‌های قدر برپا می‌شود
مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان، از برگزاری هفتمین كارگاه شب‌های قدر به مناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) خبر داد.
شب قدر
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
امشب شب قدر تست بشتاب
لیلة‌القدر و شب قدر، همان شبی است كه در آن دست به دعا برمی‌داریم. سه اتفاق نزول یك‌باره قرآن، تقدیر زندگی یك ساله آینده انسان‌ها و ضربت خوردن و شهادت مولای متقیان علی(ع) از اتفاقات شب‌های قدر است. همچنین بخشش گناهان انسان‌ها توسط خداوند متعال، رویكرد بزرگی است كه در این شب رخ می‌دهد.