جمعه 28 شهریور 1399
نتیجه جستجوی کلیدواژه:سعید فخرزاده
فخرزاده
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
پرونده هنر و ادبیات پایداری/ ۲
فخرزاده: ضبط و ثبت خاطرات جنگ تحمیلی از ابتدای جنگ آغاز شد
مشاور در حوزه فرهنگ و مطالعات پایداری مراکز استانی حوزه هنری گفت: تلاش‌ها برای ثبت و ضبط خاطرات جنگ تحمیلی از همان آغاز جنگ به صورت ضعیف و کمرنگ شروع شد، اما در طول سال‌های دفاع مقدس قوت گرفت و تاریخ‌نگاری جنگ در دوران دفاع مقدس به ثمر رسید.
فخرزاده
دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸
حجت‌الاسلام سعید فخرزاده:
«احد گودرزیانی» از راه خود منحرف نشد
مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری گفت: «احد گودرزیانی» نویسنده و پژوهشگر انقلاب اسلامی راه خود را یافته بود و هیچ‌گاه از آن منحرف نشد.
حجت الاسلام فخرزاده
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری:
پژوهشگران دفاع مقدس به موضوع انقلاب هم بپردازند
حجت‌الاسلام والمسلمین سعید فخرزاده مدیر دفتر تاریخ شفاهی حوزه هنری معتقد است: هم‌اکنون تاریخ‌نگاری معاصر ما دچار مشکل است و بخش مهمی از پژوهشگران ما معطوف به موضوعات دفاع مقدس هستند و لازم است که بخش باقی‌ مانده به موضوع انقلاب بپردازند.
فخرزاده
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
حجت‌الاسلام فخرزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
خاطرات رزمندگان و آزادگان تضمین کننده امنیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است
مدیر بخش تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حوزه هنری گفت: زمانی که خاطرات رزمندگان و آزادگان ثبت و منتشر می‌شود، با خواندن و نشر آن‌ها و گسترش فرهنگ بسیجی و انقلابی، امنیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در جامعه بالا می‌رود.
بزرگداشت حجت الاسلام والمسلمین سعید فخرزاده
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
کمری: فخرزاده، حکایتگر و راوی باوفای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است
علیرضا کمری در سخنرانی‌ای که به مناسبت بزرگداشت حجت‌الاسلام والمسلمین سعید فخرزاده برگزار شد، وی را حکایتگر و راوی باوفای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خواند.
نشست تخصصی پژوهشی خاطره نگاری
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
یادداشتی از جواد کامور بخشایش
فخرزاده؛ نخبه تمام‌عیار فرهنگی
جواد کامور بخشایش درباره تأثیرگذاری حجت‌الاسلام فخرزاده بر تاریخ‌نگاری انقلاب اسلامی می‌نویسد: فخرزاده نخبه فرهنگی تمام‌عیار و مصداق «عاش سعیدا سعیدا» است. او سال‌هاست به عنوان «خادم روایت» بی‌ادعا و بی‌چشمداشت در عرصه تاریخ‌نگاری فعالیت دارد.
حجت الاسلام سعید فخرزاده
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
حجت‌الاسلام فخرزاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
انقلاب، شیرینی استقلال را به مردم چشاند
حجت‌الاسلام سعید فخرزاده، مدیر واحد تاریخ شفاهی دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری، گفت: مردم ایران در کنار همه شعارهای خود یک شعار محوری داشتند و آن «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» بود که با پیروزی انقلاب، مردم شیرینی استقلال را پس از ده‌ها قرن چشیدند.