سه شنبه 19 آذر 1398
نتیجه جستجوی کلیدواژه:در کمین گل سرخ
سوره مهر
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
رقابت فروش ۵ اثر سوره مهر در نمایشگاه کتاب تهران
کتاب‌های «اکنون»، «خاطرات سفیر»، «آن بیست و سه نفر»، «آبنبات دارچینی» و «در کمین گل سرخ» در ده روز گذشته نمایشگاه کتاب در غرفه سوره مهر جزو پرفروش‌ترین کتاب‌ها بودند.
در کمین گل سرخ
یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
خوانِش یک فصل از کتاب
«در کمین گل سرخ» در نمایشگاه کتاب تهران
کتاب «در کمین گل سرخ»، زندگی‌نامه داستانی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی، به قلم محسن‌مومنی‌ شریف است که به‌تازگی به تقریظ مقام معظم رهبری درآمده و توسط انتشارات سوره مهر بیش از ۲۲ بار تجدید چاپ شده است.
دریادار صمدی
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
دریادار صمدی در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:
ثبت تاریخ جنگ، میراث گران‌بهایی برای آیندگان است
دریادار هوشنگ صمدی، از فرماندهان دفاع مقدس، گفت: در هشت سال دفاع مقدس بزرگانی حضور داشتند و حماسه‌های منحصربه‌فردی خلق کردند. باید برای ثبت تاریخ جنگ چه از زبان و چه از نگاه این بزرگان اقدام کرد؛ زیرا این یادگارها میراث گران‌بهایی برای آیندگان است.
محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
مومنی‌شریف: قهرمانان دفاع مقدس غیرممکن‌ها را ممکن کردند
محسن‌ مومنی‌شریف در آیین رونمایی از تقریظ رهبری بر کتاب «در کمین گل سرخ» طی قرائت بخشی از مقاله در دست تدوینش درباره ادبیات انقلاب اسلامی گفت: هنگامی که خاطرات و سرگذشت قهرمانان و فرماندهان دفاع مقدس را می‌خوانیم دیگر به غیرممکن‌ها فکر نمی‌کنیم! با آنان رشد می‌کنیم و افق‌هایی در برابر دیدگانمان ترسیم می‌شود که سبب می‌شود وسوسه‌ هیچ وسوسه‌گری در عزممان خللی وارد نکند.
رونمایی از تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب در کمین گل سرخ
سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
هشتمین پاسداشت جهاد و ادبیات مقاومت مطرح شد
رشد و مهندسی ادبیات انقلاب اسلامی را مدیون رهبری هستیم
در هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت، صبح امروز ۲۷ فروردین از تقریظ حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، بر کتاب «در کمین گل سرخ» رونمایی شد.
در کمین گل سرخ
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
معرفی کتاب به مناسبت سالروز عملیات مرصاد
«در کمین گل سرخ»؛ روایتی از زندگی شهید صیاد شیرازی
«در کمین گل سرخ» زندگی‌نامه داستانی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی است که به قلم محسن مومنی شریف برای بیست‌و دومین بار انتشار یافته است.