دوشنبه 1 بهمن 1397
نتیجه جستجوی کلیدواژه:حوزه هنری کردستان
نمایشگاه به نام دنیا
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
نمایشگاه تایپوگرافی «به نام دنیا» در سنندج
اولین نمایشگاه انفرادی تایپوگرافی آثار هنرمند جوان سنندجی مهری بیدل با عنوان ‌«به نام دنیا» در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج در معرض نمایش علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
وتار
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
متون راه‌یافته به مرحله بازبینی نخستین جشنواره استانی تئاتر ماه «وتار» معرفی شدند
با اعلام نتایج بررسی متون نمایشی رسیده به دبیرخانه نخستین جشنواره استانی تئاتر ماه «وتار» در کردستان، ۱۶ متن نمایشی برای حضور در مرحله بازبینی مشخص شدند.
امین مرادی رییس حوزه هنری کردستان
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
سه انیمیشن ۱۰۰ ثانیه‌ای در حوزه هنری کردستان آماده نمایش شد
سه انیمیشن ۱۰۰ ثانیه‌ای «داستان کوتاه»، «رویای نان» و «ردپا» به نویسندگی و کارگردانی رضا محمدی و تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان تولید و آماده نمایش شد.
خه ب ر ناپرسی
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
کتاب شعر «خه به ر ناپرسی» منتشر شد
به همت حوزه هنری کردستان مجموعه اشعار کردی و فارسی شاعر توانمند کردستانی «امجد ویسی» با عنوان «خه به ر ناپرسی»(خبر از من نمی‌پرسی) توسط انتشارات سوره مهر چاپ و به بازار آمد.
کاریکاتور
سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷
آموزش مقدماتی کارتون و کاریکاتور در سنندج
مسئول خانه کارتون و کاریکاتور حوزه هنری کردستان از آموزش دوره مقدماتی کارتون در ترم زمستان در سنندج خبر داد.
زبیر سعیدی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
زبیر سعیدی:
نگارگری اصیل‌ترین هنر ایرانی اسلامی است
نمایشگاه «مشق ناب» از آثار هنرجویان زبیر سعیدی، استاد جوان و با آتیه هنر نگارگری کشور، تشکیل شده که در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج از ۱۶ لغایت ۲۲ دی‌ماه دایر است.
شهرام میرزایی
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷
با پایان مهلت ارسال آثار؛
۲۰ متن نمایشی در دبیرخانه نخستین جشنواره استانی «وتار» به ثبت رسید
مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان کردستان از ثبت ۲۰ اثر نمایشی از هنرمندان استان در نخستین جشنواره استانی تئاتر ماه «وتار» خبر داد.
حیدر مرادی
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
در ۹ ماه از سال۱۳۹۷
۲۰۰ هزار سنندجی و بیجاری به سینما رفتند
مدیر امور سینمایی حوزه هنری کردستان از استقبال ۲۰۰ هزار نفری شهروندان سنندجی و بیجاری از فیلم‌های اکران شده در دو سینمای بهمن سنندج و آزادی بیجار خبر داد.
نوید زارع
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
«کوه‌ها» به سومین جشنواره ملی عکس و فیلم «تسنیم» راه یافت
نوید زارع، هنرمند عکاس و فیلم‌ساز حوزه هنری کردستان، با عکس «کوه‌ها» به بخش پایانی سومین جشنواره ملی عکس و فیلم «تسنیم» که در مشهد مقدس برگزار می‌شود راه یافت.
کارگاه خط در گرافیک
یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷
کارگاه آموزشی کاربرد «خط در گرافیک» در سنندج برگزار می‌شود
کارگاه آموزشی کاربرد «خط در گرافیک» ضمن خدمت فرهنگیان و ویژه هنرآموزان رشته‌های هنری استان کردستان روزهای ۱۹ و ۲۰ دی‌ماه به مدت دو روز با حضور کاظم خراسانی در سنندج برگزار می‌شود.
مشق ناب
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
مشق ناب هنرجویانِ زبیر سعیدی با هنر نگارگری در سنندج
نخستین نمایشگاه نگارگری هنرجویان «زبیر سعیدی» از مدرسین حوزه هنری کردستان با عنوان «مشق ناب» از یک‌شنبه ۱۶ دی‌ماه به مدت یک هفته در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار می‌شود.
کتابفروشی نشر فرهنگ سنندج
دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷
مرادی: فقر فرهنگ مطالعه زمینه فقر توسعه‌ای است
رئیس حوزه هنری کردستان با حضور در کتاب‌فروشی نشر فرهنگ سنندج با اشاره به پایین بودن فرهنگ مطالعه در کشور گفت: توسعه هر کشور در گرو بالا رفتن سطح دانش مردمان آن است.
۹ دی
یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
فرهنگ عاشورایی انقلاب اسلامی، کشور را از توطئه‌های دشمنان ایمن نگه داشته است
حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۹ دی اعلام کرد: ۹ دی سال ۱۳۸۸ بهترین و ماندگارترین سند تاریخی فرهنگی بودن انقلاب اسلامی با الهام از فرهنگ عاشورایی است.
نمایشگاه خط
شنبه ۸ دی ۱۳۹۷
«صحبت دل» آوات مظهری با خوش‌نویسی در سنندج
آثار خوش‌نویسی آوات مظهری با عنوان «صحبت دل» از روز یک‌شنبه ۹ دی‌ماه به مدت یک هفته در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج به نمایش گذاشته می‌شود.
فیلم کوتاه ذبح
شنبه ۸ دی ۱۳۹۷
«ذبح» به دوازدهمین دوره جشنواره فیلم «کاستندورف» صربستان راه پیدا کرد
فیلم کوتاه «ذبح» به کارگردانی مشترک آکو زندکریمی و سامان حسین‌پور، به تهیه‌کنندگی مشترک حوزه هنری کردستان و انجمن سینمای جوانان سنندج به دوازدهمین دوره جشنواره فیلم «کاستندورف» راه پیدا کرد.